Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


NSO

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

NSO - tai anoks trumpinys nuo neatpažintas skraidantis objektas, o liaudyje gi vadinamas labai paprastai - skraidanti lėkštė, nes dažniausiai būna gana panašūs į kokį nors diską ar lėkštę, greitai skriejantį dangumi.

Tik po šiai dienai mokslinčiai ginčyjasi, kas tai yra. Vieni manosi, kad tai kamuoliniai žaibai, kiti kad slapti kariniai lėktuvai, kuriuos valdžia slepia nuo mokesčių mokėtojų akių, kitiems te haliucinacijos nuo narkatos vaidenasi ir t.t. Bet jei paklausysime kokio ufologo tai anas iškart atsakys kad tai toks skraidantis aparatas kuriuo skraido ufonautai, ir dažniausiai beesą lėkštės formos, gi kiek rečiau atrodo kaip rutulys ar cigaras.

Kaip ir paprastai viskas šiais laikais, NSO pagal ufonautų užsakymą gaminama Kinijoje

Žmonijos istorijoje puikiai žinoma, kad dažnas neatpažintas skraidantysis objektas, valdomas ateivių, yra patyręs katastrofą Žemėje, tačiau plačiąjai visuomenei šie faktai yra nepateikiami, nes siekiama juos nuslėpti. Visi tokie NSO yra surandami ir slapta išvežami į įslaptintus tyrimų centrus, kaip kad Angaras 18 ar keletas kitų.

Taip pat yra žinoma, kad kai kada NSO, sukurti driežažmogių pagalba, yra gaminami ir naudojami specialiais įvairių vyriausybių užsakymais.

Vieną iš pirmų kartų skraidančios lėkštės buvo užfiksuotos dar Viduramžiais, kai virš Vokietijos miesto Niurnbergo įvyko skraidančių lėkščių mūšis. Vėliau šiame mieste ateiviai įkūrė nacistinį tyrimų centrą, dėl kurio ir susikūrė nacizmas, kuris buvo paremtas žmonijai genetiškai modifikuoti skirta ateivių tyrimų programa.


Reiškiniai būna įvairūs, tačiau dažniausiai skirstomi į objektyvius ir subjektyvius. Objektyvūs - tai tie, kurie įvyko Reale. Subjektyvūs - tai tie, kurie įvyko Psichikoje. Vienok gi visi puikiai žino, kad objektyviai visus reiškinius mes suvokiame tiktai per psichiką, o tai reiškia, kad jie visi yra subjektyvūs. O tai reiškia, kad jie yra mūsų sąmonės vaizdinys, išsigalvojimas, o gal ir kliedesys. Kaip sako, tiesiog kokia tai schizofrenija.

Štai taip turime įrodymą, kad visa jūsų fizika, chemija ir kita botanika yra objektyvi nesąmonė, kurios žmogus netgi negali realiai pajusti ar pamatyti.