Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Angaras 18

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Angaras 18 buvo tasai angaras, kuriame saugoma skraidanti lėkštė, tiksliau nelabai aiškios formos kosminis aparatas, kuriuo ateiviai čia atskrido į Žemę.

Angaras 18 - superslaptas JAV angaras anokioje atokioje Wright-Patterson karinių oro pajėgų bazėje, kur NASA veždavo nukautus ir pagrobtus ateivius ir juos ten kankindavo ir tardydavo.

Kai sovietai iš savo palydovų aiškiai nustatė, kas tame angare darosi, ir norėjo apie tai paskelbti visam laisvam pasauliui, kapitalizmo pakalikai sugalvojo puikią gebelsišką kampaniją - staigiai užsakė Holivudui pastatyti neva fantastinį filmą, kuris taip ir vadinosi - "Angaras 18" (Hangar 18), ir visą tiesą nugramzdino beviltiškos pseudomokslinių fantazijų sraute.

Išties gi buvo toksai amerikoniškas antrarūšis 1980 metais išleistas kino filmas, pagal siužetą - tiesiog fantastika, pateikta biškį su konspiracinių teorijų elementais. Kadangi filme labai neigiamai buvo vaizduojama JAV valdžia ir JAV kariuomenė, o patsai filmas buvo antrarūšis, t.y., pigus, tai jį ėmė ir nupirko SSRS. Po to, kai 1982 jis buvo parodytas per sovietų TV, visiems jis nunešė stogus, o paskui buvo dar kelis kartus kartojamas, pakartotinai vėl nunešdamas stogus vėl ir vėl ir vėl.

Žodžiu, kad ir būdamas antrarūšiu, filmas tapo tuo vieninteliu ir unikaliu atveju, kai SSRS buvo parodyta mokslinė fantastika apie kontaktus su ateivių civilizacijomis, o dar ir apvilkta į konspirologinį pavidalą. Taigi, filmo populiarumas ir žinomumas buvo sunkiai išmatuojami, bet akivaizdus faktas čia tas, kad filmą iki šiol prisimena dauguma tų, kas gyveno sovietmečiu.


Dar žr.