Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Manu Chao

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Manu Chao - visiški dzindobristaiBrazilijos - geriau jie nebūtų niekada filmavęsi ir rodęsi viešumoje. Dabar gi jie jau yra tapę atsipalaidavimo, gerumo, laisvės ir marichuanos simboliais, važinėjančiais po visą pasaulį. Jei norisi atsipalaiduoti, jei norisi geros vasariškos nuotaikos - įsijungi Manu Chao ir klausaisi. Ir tada net ir žolės nereikia, nes jie patys kaip kokia žolė.

Manu Chao albumas "Clandestino" - vienas populiariausių
Manu Chao live

Daugelis galvoja, kad Manu Chao yra kažkokie tai Meksikos narkomanai, kurie apsirūkę žolės ėmė dainuoti taip atsipūtusiai, kad po truputį ir užkariavo pasaulį savo dainomis. Bet išties tai jie yra iš Prancūzijos.

Dar kiti galvoja, kad Manu Chao yra visa grupė (todėl ir sako daugiskaita), bet išties tai yra vienas žmogus, anoksai José-Manuel Thomas Arthur Chao su savo muzikantų ir palaikytojų grupe. Vyrukas gimė Paryžiuje, imigrantų iš Ispanijos šeimoje, kuri bėgo nuo Francisco Franco režimo, mat tėvas žurnalistas kažko prisišnekėjo ir gavo patarimą išvykt, jei nenori be žinios dingti kalėjime. Tai štai taip vat laisvės ir emigracijos aplinkoje išaugęs pankas Chose Manuelis Tomas Artūras Čao, persivadinęs sutrumpintai į Manu Čao, užaugo kaip atlikėjas. Pradžioje grojęs punk, paskui ir ska, o galų gale persimaišęs su kokiais tai prancūziškais romansais ir dar kažkuo, galų gale tapo tuo, kuo tapo.

Manu Chao - tai Pipedijos muzika tomis dienomis, kai nieko veikti nesinori, o norisi tik atsipalaidavus gulėti ir relaksuoti.

Nedaugelis žino, kad jų dainuškos labai žalios, o jų muziką dar labai mėgsta Darius Užkuraitis. Matyt, kad Manu Chao ne vienam galvą suvėlė.

Manu Chao išleido dvi plokšteles kažkokias... Oj, jau smarkiai daugiau. Daug, daug dainuškių su daugeliu plokštelių.

Kaip vienoje dainoje Manu Chao dainavo: "Sveiki atvykę į Tihuaną, čia tekila, seksas ir marichuana" (Welcome to Tijuana, Tequila, sexo, marihuana). Tai čia štai ir visa tokia poezija, romantika ir visa kita. Tiesiog įsijungi ir klausaisi, ir viskas gerai. Nes kas gi dar čia gali būti blogo, jei viskas gerai?

Nuo šitokio relakso skaistos, doros ir darnos mylėtojus priepuolis gali ištikti.