Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lurkmore

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lurkmore arba Луркоморье - tai rusiška enciklopedija. Rašo nesuprantamom raidėm, apie nesuprantamus dalykus, tokia kalba, kad niekas jos nesupranta. Nors yra ten ir įdomių dalykėlių, dėl kurių šioji vertinama ir plačiai žinoma rusakalbiuose kloduose.

Vienok turim pasakyti, kad vienintelis mūsų bandymas kažką tenais parašyti apie Pipediją (tiksliau - Пипедия) baigėsi visišku feilu, nes toksai ten valdantis ežiukas, turintis banhamerį, pasiuntė mus rašinėt į kažkokią Vikipediją, iš ko supratom, kad rusiškai rašyt nemokam, o tik klaikiai kažkokias nesąmones rašinėjame.

Vienok visgi rekomenduojam šią puikią kvadratinių raidžių vietą visiems, kas yra seni perdylos ir dar rusų kalbą atsimena, nes informacijos klodai yra puikūs, tegul ir permaišyti su visokiais nesuvokiamais fantazmais, o paskui dar ir atskiesti žargonu, kaščenitišku bei pseudokaščenitišku briedu, o taip pat ir nerišliais sakiniais.


Dar žr.Šeip tai kalba suprantama, bet ten naudoja labai daug internet-slengo, tai visvien nesuprantama kalba, o dar ypač kai kvadratinės raidės visur...