Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Linas Balsys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Linas Balsys - taigi seimūnas, buvo kažkaip policijos prigautas, kad į alkotesterį pripūtė promilių, o paskui pabėgo ir slapstėsi, važinėdamas savo mašina[1], tačiau paskui pasakojo visiems, kad netiesa, nes tik vaistus gėręs, melas tai ir neteisybė, tai mes niekaip negalime netikėti garbingu Seimo nariu!

Viskas, ką sako Linas Balsys - gryniausia teisybė, nes jis niekad nemeluoja ir negeria! O Aušra Maldeikienė, kuri sakė, kad jis geria - visiems žinoma melagė, politikė, šarlatanė, pseudoekonomistė, sena boba, isterikė, klykia nuolatos, klykia, klykia, nieko per ją negalim girdėti ir išsikraustysim iš proto greitai!

Linas Balsys: "Nepažįstu tų draugų"

Linas Balsys - kažkoks įdomus fruktas, buvęs balsas tai iš Briuselio, tai iš Daukanto aikštės, bet paskutiniu metu kaip tais susimetė į kažkokį tai Žaliosios politikos institutą. Gal nieko tokio ir nebūtų, tik kad gandai apie žaliuosius balsius nuskambėjo, bet kaip tais vietoj to, kad rūpintųsi varlytėmis irgi šiukšlėmis iškart pradėjo porinti kaip viskas kas nežalia tarnauja Rusijai[2].

Gi Balsys įkūrė kažkokį tenais žaliosios propogandos institutą, taigi neaiškiai paaiškėjo, kad jį finansuoja "Achema", matyt ekologiškiausia įmonė [3]. Dar pareiškė kad bolotiruosis Seiman, tik išrankiai pasirinks su kuo.

Tas institutas puolė rodyti visokias iniciatyvas referendumams dėl naujos atominės aliektrinės statybos, ir Balsys gyrėsi, kad tuoj čia padarys, kad "ŽMONĖS SPRENDŽIA". Tik kaip tais teko paraudonuoti, kad ne "ženkliai virš 100000", o mažiau 50000 parašų prirankiojo[4], nors visur ėjo ir aiškino apie blogius, dalino proklamacijos, filmavosi neaiškiuose propagandiniuose filmukuose ir dėjo į jutubę, mėtė kompaktines plokšteles į pašto dėžutes[5]. Tai ir kažkaip pritilo anas, bent jau kuriam laikui.

Taigi ir čia galima susimąstyti, kam ten tarnauja žalieji balsiai kartu su jų visokiais tenais institutais?[6]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.