Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Laisvasis Universitetas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Laisvasis Universitetas arba LUNI - taigi tipo irgi aukštoji mokykla, nors diplomų ir neduoda. Tai šiaip Darius Pocevičius šiojo organizatorius berods...

Tai tarp kitko, paskaitos įdomios, neformalios ir profesionalios, suteikiančios neretai labai vertas žinias iš visokių ten nišinių sričių, taip kad apsilankyt rekomenduojam, o ir požiūrį kitokį gali suteikt, ir taip toliau.


Garsioji meninė šūdų akcija

Taigi dar paskaitos ten įdomios gi būna - matgi šisai Universitetas radikalus, meninis, anarchistinis. Tai anarchistai meninininkai įdomių cirkų gi padaro - vatgi per vieną pirmų paskaitų 2008, pora kažkokių anarchistinių menininininkų paskaitų salėje lankytojus aplaistė dviem kibirais skystų šūdų - šitai buvusi meninė akcija tokia. Tai šūdus matomai suskystino, permaišydami su myžalais, nors gal jau paruoštus tokius pasėmė iš kažkokio lauko tualeto, kokių yra Užupyje.

Tai tarp kitko, dar paskum dėl to buvo paskelbtas ir šūdų svaidytojų manifestas, o paskui dar ir tipo atsiprašymas. Tai dar be LUNI, nuo šitos akcijos nukentėjo ir anokia Galera, tai paskui visi Užupyje bėgo maudytis tiesiai į Vilnelę, kad šūdus nuo savęs nusiplaut... Tai ilgai plovėsi.

O tai patys anarchistai dar kalbėjo, kad kiek anksčiau patsai Pocevičius esą surengęs panašią akciją prieš patį save, o paskui paaiškėjo, kad ten tie patys du kažkokie pankai darė, vienas iš Lietuvos, o kitas - iš Latvijos. Tai čia dar turim pasakyti, kad mūsų pankai šiais laikais smarkiai degradavę, nes senais laikais patys žaisdavo strazdanėles, o dabar jau kitus taško laisto šūdais ir myžalais.


Pipedijos požiūris į šūdų akciją

Tai čia Pipedija paskaičius apie tokį mokslo lygį Lietuvoje, labai žvengė irgi palaikančiai! Nesgi jeigu jau valstybiniai universitetai moko taip prastai, kad tokie šūdų koncertai žinių suteikia daugiau, taigi jau rodiklis vienok ir požymis... Tataigi vat...

Taip kad matomai nėra jau tokia bloga vieta tas LUNI, dargi nemenkai pipediška savo esme irgi disonansinė.