Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Strazdanėlės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Čia toks lengvas ir tradicinis lietuvių liaudies žaidimas, sugalvotas rokeriųpankų, nes bajkerių tais laikais dar nebuvo. Labai nuotaikingas toks žaidimas - iš tolo gali atskirti Strazdanėlės žaidėjus, dažniausiai - pagal kvapą. Žaidimo išradėjai - anokie Atsuktuvas ir Varveklis, išpopuliarinę žaidimą sovietmečiu.


Kaip žaisti

Žaidžiama iš gėralų. Paprastai susitariama arba kad laimėjęs nemoka už gėrimus, arba mažiausiai apsistrazdanojęs (pralaimėtojas) visiems stato. Galimas ir toks variantas, kad laimėtojas nieko neperka, o pralaimėtojas tiesiog negauna gerti.

Paprastai, tradiciškai, kokiame miške ar parke, kur būtinai turi būti kelmas (blogesniu atveju galima vietoj kelmo naudoti staliuką, tvirtą dėžę ar kitą plokščią paviršių)! Tada žaidėjai ant to kelmo turi prišikti, kas kiek gali, geriausia - skystai, todėl kartais dar ant to jau šūdino kelmo ir primyžama ar alaus galima užpilti. (Kartais rokeriai ten bendzo papila, tai paskum galima dar su ugnimi, tamsoje Strazdanelė žaisti - žymiai įdomiau!). Tai vat, prišika, primyža ten ant to kelmo žaidomo dalyviai, paskum sutupia aplink tą kelmą ratu ir ima savo kumščiais irgi letenomis ploti per šūdus. Žaidimo tikslas - kuo daugiau apsitaškyti ir aptaškyti kitus. Laimi tas/ta, ant kurio lieka daugiausa strazdanėlių...


Dar visokios naujos apie strazdanas mintys

Kiekvienas žino, kas būna, kai šūdas pakliūna į ventiliatorių, taip kad čia irgi strazdanėlėm nubarsto veidus visiems, tai žmonės labai pasipiktina ir paprastai iš durnumo dar daugiau šūdo į ventiliatorių paduoda. Taip kad čia jau nauja ir modernizuota versija gautųsi.