Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Konfliktinių sprendimų administratorius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia toksai susirašinėjimas, kuris kalba už save, tiesiog visame gražume, taip kad štai jums ir prašom, nei komentarų nereikia

Konfliktinių sprendimų administratorius - tai tasai kuris konfliktinius sprendimus daro. Aiškiai labai reikalinga pareigybė, ypač internetuose, nes kaip žinia, internetai nepakenčia normalaus bendravimo, nes visi tiktai kelia fleimus, plūstasi keiksmažodžiais ir nesupranta humoro. Todėl ir reikia konfliktinius sprendimus spręsti konfliktiškai.

Kalbant paprastai, konfliktinių sprendimų administratorius reiškia bukaprotį, kurį pasamdžiusi firma pasidaro sau tokį blogą PR, kad paskui ilgai nenusiplauna visos gėdos. Vieną kartą pasirodžiusi, šita mėmė įgavo aiškią ir paprastą prasmę: išlindo koks nors idijotas, kuris aiškią ir lengvai išsprendžiamą situaciją paverčia į visiškai aiškų konfliktą, kurio normaliais būdais užglaistyti jau bus neįmanoma.

Štai dabar jau ir Pipedija gali džiaugtis, kad pasinaudojo geriausia praktika ir dabar taip pat turės savo konfliktinių sprendimų administratorių, specialiai aprūpintą gero efektyvumo banhameriu. Todėl jei kam bus klausimų, tai rašykite.


Istorinės žinios apie konfliktinių sprendimų administratorius

Pirmasis toksai konfliktinių sprendimų administratorius smarkiai pagarsėjo dar 2012 vasarą, kai tokia viena moteris iš FB susigalvojo dalyvauti kažkokiame konkursėlyje, kur buvo lošiama iš bilietų kažkokių - esą laimėk kažką ten ir pasikviesk draugą į kiną nueiti[1]. Tai šitą, aišku suprato labai paprastai, kad du bilietus laimėsi, nes kokia gi kita prasmė, jei siūlo laimėti ėjimą į kiną su draugu.

Ir štai netikėtai ėmė ir gavosi, kad kažkokio ten kino administracija keistu būdu nusprendė, kad tas ėjimas su draugu - tai vienas bilietas. Čia matyt gal taip reikia suprasti, kad su draugu - tai reiškia, kad nueini vienas ir tada su draugu ką ten darai? Ogi gal čia nesakysime, ką su draugu vienas darai, kaip koks forever alone.

Savaime aišku, administracija liko nesuprasta, bet kai toji moteris paklausė, kas ten vyksta, tai staiga to kino administracija pradėjo skleisti kažkokius aiškinimus, kad čia ji pati kalta ir nesuprato, o jai taisykles kažkokias reikėjo skaityt, kad čia ne su draugu kvietimas, o tik vienas bilietas. O kai diskusija ėmė gauti pagreitį, tai staiga ėmė ir išlindo kažkoks keistas personažas, kuris pasisakė besąs konfliktinių sprendimų administratorius.

Savaime aišku, nuo tokio pasivadinimo žmonės internetuose tiesiog lūžte išlūžo, nes pasidarė aišku, kad ne tai, kad čia to kino administracija nesuvokia, ką daro, bet ta administracija pilna tokių marginalų, kurie netgi nesuvokia, ką išvis jiems šnekėt ir ką reiškia jų susigalvotų pareigų pavadinimai. Ir tą dar labiau parodė konfliktinių sprendimų administratoriaus aiškinimas konkurso laimėtojai, staigiai atskleidęs lengvą, maždaug marozams būdingą entelektą - su tujinimais ir pasiūlymais staigiai apsispręst, nes išvis anuliuos.

Tai kuo ta istorija baigėsi - nelabai aišku, nes taip ir nesužinojome, ar visgi to kino administracija susiprato, į kokią balą pati įsėdo, bet vienok per internetus šita istorija pasklido labai plačiai, taip atsirado ir ne vienas įvairus paveiksliukas, tą temą vaizduojantis.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.