Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Invicta

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia kad negalvotumėte, kad mes meluojame ir blogai atsiliepiame, tai štai jums pateikiame gražų įrodymą su labai gražiai ir puikiai atrodančiais Invicta laikrodžiais, nufotografuotais iš pačių Invicta puslapio.

Invicta arba Invicta Watch Group - vieni iš žinomiausių ir didžiausių laikrodžių gamintojų, amerikonų firma, nusipirkusi senos šveicariškų laikrodžių firmos pavadinimą kartu su viskuo. Nors firma turi tokį kaip čia pasakius vardą, bet 2016 metais nusipirko realiai labai rimtą firmą - Glycine, kurios į savo pagrindines peripetijas nevelia, nes nori turėti ir švarų realiai gero lygio prekės ženklą.

Invicta garsėja tuo, kad jos laikrodžiai nuolat parduodami su kokia 80-90% nuolaida ir vis kas nors susigundo tuos laikrodžius nusipirkti, nes tipo žiauriai geras ir pigus variantas pasitaikė (nors išties tai ne). Taip žmonės už kokius 50-100 eurų nusiperka laikrodį, apie kurį galvoja, kad jis vertas kokių 500 ar 1000 eurų, nes gi tokia oficiali kaina. Realiai čia gi tiesiog toksai pardavimų didinimas - pasakyti, kad kaina didelė, o paskui parduoti kelis kartus brangiau, nei kainuotų panašus kitų gamintojų laikrodis, nes žmogus galvoja, kad jis čia pigiai perka.

Invicta iš kitų laikrodžių gamintojų išsisikira nepaprastai dideliu asortimentu - jų parduotuvėse yra apie 4000-5000 skirtingų modelių laikrodžių. Faktiškai, toksai milžiniškas laikrodžių modelių kiekis gaunamas, kai tie laikrodžių korpusai gaminami labai pigiai, kažkur Japonijoje, Malaizijoje ar Kinijoje. Bet kad būtų palaikomas lygis, dalis Invicta laikrodžių išties gaminama Šveicarijoje, tai ant tokių būna ir užrašas - "Swiss Made" ar "Swiss movmt". Būtent dėka taip sukuriamo įvaizdžio palaikoma ir tų pigių laikrodžių gamyba.

Labai daugelis Invicta laikrodžių yra nepaprastai panašūs į kitų laikrodžių gamintojų laikrodžius, pvz., į Rolex. Kiti gi Invicta laikrodžiai būna kad turi tokį dezainą, kad kartais žmones apima svetimgėda vien pažiūrėjus į laikrodžio nuotrauką. Bet būna ir neblogų Invicta modelių - tų kurie yra su užrašais "Swiss Made". Bet kaina jų jau daug didesnė, o ar verta tokį rinktis?

Originali Invicta firma buvo įkurta 1837 metais Šveicarijoje, įkūrėjas buvo toksai Raphael Picard, o laikrodžių gamykla buvo pastatyta Chaux-de-Fonds miestelyje. Firma veikė maždaug iki 1983, kai galų gale neatlaikė kvarco krizės ir galutinai užsilenkė. Pp to buvo parduota tokiai firmai vardu Ondix, kuri bandė visgi kažkaip prikelti tą laikrodžių gamybą, tačiau visvien nepasisekė. Dar kartą jau ta pati Ondix kartu su viskuo buvo parduota kokiems tai JAV investuotojams jau 1991 metais.

Seni Invicta laikrodžiai, gaminti iki tol, kol firma užsilenkė, yra vertinami ir išties laikomi gerais, kolekcionieriai juos mėgsta.