Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Malaizija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Malaizija - turtingiausia iš Indokinijos valstybių, nes gal labiausiai civilizuota ir susisiejusi su Vakarais, netoleruojanti nei narkotikų prekybos, nei nusikaltėlių gaujų, nei komunistų. Tai dėl to ir turtingiausia.

Malaizija daugeliui gerai žinoma dėl to, kad tenai yra begalės elektronikos gamyklų, gaminančių ir visokius elektronikos komponentus, pvz., mikroschemas, kondensatorius ir kitus daiktus, ir tiesiog daugybė visokių kompiuterių, televizorių ar telefonų surinkimo fabrikų. O kai kurie seni perdylos iki šiol dar prisimena, kad ant kone kiekvieno japoniško magnetofono būdavo parašyta "Made in Malaysia".

Tai Malaizija dar keista tuo, kad geografiškai išsidėsčiusi irgi labai keistai - dalis yra Indokinijoje, o dalis yra kažkokioje saloje, kurią perpus dalinasi su Indonezija.

O dar viename Malaizijos pakraštyje yra nedidelė sala - Singapūras, tai tasai yra viena iš turtingiausių pasaulio valstybių.

O dar Malaizijoje gyvena orangutangai - tokios protingos beždžionės, kurios kadaise nusprendė netapti žmonėmis ir pasilikti gyventi medžiuose.

O dar Malaizijoje yra didžiausia Žemės planetos ola. Ta ola yra Borneo saloje, Saravako provincijoje, tai ir vadinasi kaip Saravako ola (Sarawak Chamber). Olos ilgis yra maždaug 600 metrų, plotis apie 415 metrų, o aukštis - 80 metrų. Taigi, į tokią olą nemažas gabalas Žirmūnų įtilptų tiesiog be jokių problemų, tiesiog kaip yra. Arba, jei norisi - įtilptų keletas kokių nors didelių nacionalinių stadionų su viskuo, kas tik į juos įeina.

O dar Malaizijoje dėl neaiškių priežasčių yra draudžiama nešioti geltonos spalvos rūbus. Tiksliau, priežastys buvo gana politinės, nes po kažkokio tai ministro pirmininko korupcijos skandalo prasidėjo didžiuliai protestai, o protestuotojai movėsi geltonus marškinėlius, kad būtų atpažįstami. Tai valdžia 2015 metais tiesiog uždraudė geltonos spalvos drabužius ir viskas.