Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Igoris Leontjevas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Igoris Leontjevas - gi garsusai EKO ir Ekovalda steigėjas, puikus savininkas ir mecenatas, vėliau virtusios į Rimi savininkas, o dar ir garsiosios Elenos Leontjevos vyras, gal būtų vertelga, garsus vienais didžiausių visoj Lietuvoj kapitalais, taip gi ir buvo kartą spaudoje berods susietas su garsiąja Vilniaus Brigada kažkokiais būdais, taigi neabejojame, kad melagingai, nes negali taip būt, kad toks žmogus būtų taip susiejamas.

Igoris Leontjevas yra vienas iš turtingiausių Lietuvos turčių, katro kapitalo aišku nežinom, bet pagal visokias nuogirdas iš spaudos spėjam, kad jei jau turėjo ketvirtadalį Rimi tinklo, kurį pardavė dar 2002 (dar ketvirtadalį valdė anoks Darius Krasaitis), tai šiojo turtai tikrai nemaži turi būt, nesgi pardavimo metu vien Rimi apyvarta Lietuvoje buvo apie 600 milijonų.

Šiaip visokie šposai

Gi netgi nežinom, ar šitas patsai Igoris Leontjevas, o gal ir kitas, nes maža, kiek gali būt, kadais įkūrė anokią bankrutavusią kontorėlę "Transalfa", katroji vėliau nusipirko domeną Leo.lt, dar prieš tą LEO sukuriant, taipgi kad irgi čia įdomiai, juolab, kad per LLRI pavardė Leontjevas susisieja su didžiausiu LEO priešu arba kritiku Dariumi Mockumi, tai vat čia irgi visokių kyla minčių gi aišku, nes Vilniaus Prekybos savininkas Ignas Staškevičius matyt buvo nepatenkintas gal ir piktas...

Igorio Leontjevo žmonos Elena Leontjeva kurtas LLRI dabar vadovaujamas buvusio EKO valdytojos UAB "Vegida" vado Remigijaus Vainiaus žmonos Rūtos Vainienės.