Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Delphi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Delphi - tai visai ne Delfi ir visai ne kokia nors programavimo kalba, o tiktai aplinka programavimui, kuri marketinginiais Borland sugalvotais sumetimais buvo kišama kaip atseit kalba, nors išties tai programavimo kalba tenai buvo tiesiog Objective Pascal. O paskui visokie lameriai galvodavo, kad čia Delphi išties yra ta kalba programavimo - tai ir sakydavo, kad moka su Delphi programuot, o apie tą Pascal kai kurie būdavo, kad net ir neįtardavo.

Būdavo, pasako kas nors tokiam lameriui, kad jis su Pascal išties programuoja, tai toksai lameris ir pasipiktindavo, o tada apsiputojęs imdavo aiškinti, kad netiesa, nes Delphi yra ne Pascal ir kad lameris išties esąs tas, kas sako, kad ten Pascal yra.

Išties gi paprastai būdavo taip, kad tie su Delfi programuojantys nieko programuoti nemokėdavo, o tik mygtukus paišydavo ant langų, o visą programos tekstą patsai tas Delfi generuodavo. Ir tas generavimas visus labai užpisdavo, nes kai tas softas generuodavo, tai užrašydavo ant viršaus to, ką programuotojai priprogramuodavo realiai. Tai tada gaudavosi, kad nors Borlandas kalbėdavo apie padidintą programavimo našumą ir pritaikomumą visokiems "nepatyrusiems programuotojams", tai išties būdavo, kad normaliems programuotojams gaudavosi jebatorija, o lameriams gaudavosi beprasmis smaukymasis.

Trumpai tariant, nors ir gražus teoriškai, bet gi praktiškai tas Delphi gavosi kažkoksai nekoksai...