Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bybianosiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kaukės ir triusikai nešiojami arba teisingai, arba neteisingai. Tai laai nesunku suprasti, koksai nešiojimas yra teisingas, o koksai ne. Išmokite nešioti kaukę teisingai ir niekas bybianosiu nebevadins.

Bybianosis - tai tas, kuriam viršum kaukės kyšo nosis, kaip koksai pimpalas ar tiesiog bybys. Tai šitaip sakoma, kadangi vaizdas išties labai panašus - bybianosiai atrodo taip, lyg ant veido būtų užsimovę triusikus, iš kurių pimpalas karo. Ir tas pasakytina ne tik apie vyrus, bet ir apie moteris. Taigi jei vyrai yra bybianosiai, tai moterys yra bybianosės. Taip kad jokios lyčių diskriminacijos čia nėra.

Kiti dar sako, kad geriau sakyti ne "bybianosiai", o "iškištanosiai" ar "iškištapimpiai" ir panašiai, nes taip ne taip negražu. Tai mes tiesiai čia sakom: neturime tikslo visokius bybianosius gražiai vadinti, kai jie yra potencialūs koronaviruso skleidėjai ir ne potencialūs, o akivaizdūs durniai.

Kai kurie aktyviausi bybianosiai save įsivaizduoja kaip nekaltai nuskriaustus ir skundžiasi, kad jiems sunku kvėpuoti, gi kiti išvis vaizduoja kovotojus prieš sistemą, ir galvoja, kad jų iškišta nosis kažkaip padidins socialinį teisingumą ir gal netgi išaugins demokratiją.


Bybianosių raudos

Bybianosės ir bybianosiai yra aiški grėsmė epidemijos suvaldymui, tačiau paprastai skundžiasi kuo nors, pvz., kad su kauke jiems sunku kvėpuoti, kad trūksta deguonies ir oro, kad juos kamuoja alergijos ir dar kažkas. Agresyvesni būna, kad pradeda aiškinti, jog nuo TBC kaukių nešiot nereikia ir panašiai, nežinodami, kad su TBC būna priverstinė hospitalizacija ir kaukių nešiojimas praktikuojamas kuo gražiausiai.

Tai čia šiaip pastebėtina, kad yra labai ryški atvirkštinė koreliacija tarp bybianosių ir intelekto: kuo daugiau pastarojo, tuo tikimybė tapti bybianosiu yra mažesnė, ir atvirkščiai - kuo mažiau intelekto, tuo didesnė tikimybė, kad žmogus bus bybianosis.

Dar kai kurie žmonės piktinasi tuo pavadinimu ir sako, kad bybianosis tai negražus žodis ir gal netgi panašiai kaip koksai keiksmažodis. Tai sugalvokite gražesnį, jei tokie gudrūs, tik nesiūlydami tokių kalbainiškų pakaitalų, kaip "penį per kaukės viršų iškišanti asmenybė" ar kitų panašių nesąmonių. Pavadinimas turi būti skambus, vienareikšmis ir visiškai aiškus, kaip kokia etiketė, kuri yra mąstymo klaida, bet visvien teisinga.

Mes čia daug jau gavome pasiūlymų, kaip vadinti bybianosius - pvz., iškištanosiai, pimpanosiai, pimpalanosiai, kabanosiai, pimpalaveidžiai, bybiaveidžiai ir panašiai, bet nežinome, ar tie pavadinimai jums gražūs. Gal nelabai, nes visgi vadintis bybianosiu yra išdidžiau?

Viktor Uspaskich su iškišta nosimi tur būt nėra vienintelis toksai, kuris nosį virš kaukės iškiša, tačiau vienas iš nedaugelio (o gal ir vienintelis), kuris tą drąsiai daro netgi spaudos konferencijose, priešais žurnalistų mikrofonus.
Kažkoksai iškištanosis, bandęs 2020 metų Lapkričio 21 protestuoti, suimtas policininkų vedamas į mašiną, kad paskui gautų bausmių, nes matyt jau prisidirbo. Tai čia turim gerą patarimą: neiškišinėti nosies ir kaukę nešioti tvarkingai.
O kas gi čia toksai? O čia Petras Gražulis, bet tikrai neiškišęs nosies ir dar ko nors, ir tikrai ne viršum kaukės, nes viskas čia kaip turi būti, čia jums žurnalistai tyčia pučia skandalą!
Na ir žinoma, puikus kovotojas už Lietuvos laisvę nuo psichotronų - Zbignevas Jedinskis irgi iškiša nosį, nes taip demonstruoja matyt savo pažiūras.

Iškištanosiai ir kiti panašūs politiniame kontekste

Daugelis pastebėjo, kad sveikesnio proto asmenys supranta, kad saugotis nuo pavojingos koronaviruso infekcijos reikia ir pačiam, ir kitus irgi saugoti taip pat. Bet kai kurie nesisaugo, nepaisydami to, kad juos perspėja daktarai ir kiti medikai. Tai šia proga norime perspėti, kad labiausiai tai užkrečiama kartais būna etiketė, nes kai pamatai kokį nors žmogų su iškišta nosimi, tai irgi visaip vaizduotė sužaidžia ir pavadinimą sukuria.

Štai čia ir pasisaugokime, kad mūsų pačių kokie nors negeranoriai taip nepavadintų, nes nejaukiai pasijusime.


Dar žr.

Čia dar kažkiek tiesiogiai ir netiesiogiai susijusių dalykų jums: