Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogoramos karas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Troliai patamsy susirinkę ėmė šikt į Pipediją, bet buvo greitai išmušti, kai ant jų parėjo švenčiausia mergelė su visais švęstos šlapumos fontanais ir banhameriais rankose bei kojose
Medalis mergele.jpg

Blogoramos karas - taigi vėl kaip koks Didysis Pipedijos karas, bet šimteriopai smulkesnis, kai minia visokių pakvaišėlių apie save vieni kitus straipsnius ėmė redaguoti Pipedijoje. Tai tiksliau čia ne karas išties, o tiktai kažkoksai tai ten mūšis, nes tikras karas tai kažkur ten blogosferoje vyksta gal ir pošiolei.

Taip čia visame gražume tuntai pamišėlių ėjo ir rašinėjo vieni apie kitus šūdus, kuriuos visus mes ištrynėm, išbaninom ir nieko neliko. Taip kad dabar vat jums ir karas, kai atėjo adminas su banhameriu! Ir nėra jūsų čionais daugiau, ir straipsnių nėra! Ir išvis nieko nėra!

O viskas prasidėjo nuo kažkokio interneto Blogorama.lt, kuris kažką ten iš kažkur ėmė. Tai labai aišku gaila, kad iš Pipedijos neėmė, nes Pipedijos visi nekenčia ir neskaito, nes kas tik paskaito, tai visada labai pasipiktina ir šūdų kloaka išvadina. Arba dar kokiais nors kitais žodžiais, kurie dar šlykštesni ir kurių neminėsim čionais. Ne todėl, kad nežinom visokių šlykščių žodžių, o todėl, kad visi tie žodžiai labai jau banalūs, pavyzdžiui, šiknaskylė, pamazgų duobė, pyderai ar dibilai.

Taip jau ar kitaip, na o bet tačiau, kitaip tariant, tą ir norėjom pasakyti. Tai yra, čia jau užmiršom, ką norėjom pasakyti. Nes truputį turim sutrikimų kažkokių mąstymo, galimai čia mums ne visi gal namie parėjus būtų viskas kitaip, o šaldytuve atrastume rūkytą žuvį, kuri visai skani su bealkoholiniu alumi piktnaudžiauti nedera, nes alkoholizmas prie gero neprives.

Taigi Blogorama visame gražume virto į tikrus internetų karus, kur vienas mūšis buvo sukeltas ir sėkmingai nuslopintas, nes PipedijaPiratus - laisvuosius vandenyno delfinus!