Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Birutė Abdulskaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Birutė Abdulskaitė - tokia kadaise blogį į Lietuvą nešusi komunistė, žinoma bene daugiausiai dėl to, kad buvo Stalino saulės delegacijoje, kuri, kaip patys suprantate, parvežė tą liūdnai pagarsėjusią Stalino saulę.

Birutė Abdulskaitė gimė 1913 metais, dalyvavo kažkokiose komunistų kuopelėse, kaip sako, buvo realiai graži merga, tik kad durna kaip bezdalas. 1934 metais, vos 21 meto amžiaus būdama, Birutė Abdulskaitė tapo Salantų LKP kuopelės sekretore. Su komunistais kažko prisidirbo tiek, kad 1935 buvo uždaryta už grotų, kur ir sėdėjo iki pat 1940 metų.

1940, įvykus Lietuvos okupacijai, Birutė Abdulskaitė buvo paversta Liaudies Seimo nare, nuvyko į Maskvą parvežti Stalino saulės. Kai greitai užėjo II Pasaulinis karas, poniutė pabėgo į SSRS, paskui 1944 sugrįžo, dirbo valdžioje, bet už kažką 1948 buvo išgrūsta į Telšius, kur toliau ir gyveno ir valdė iki 1956 metų, kai prasidėjo Chruščiovo atšilimas.

Vėlesnė Birutės Abdulskaitės karjera liko nežinoma - neaiški netgi jos mirties data. Taigi, dabar galim tik spėlioti - ar ji pati pasitraukė iš kompartijos, ar ją kas nors nukneckino, bet veikėja taip ir liko vėliau nežinoma.