Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vaikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Berniukas)
Jump to navigation Jump to search
Tai kaip kurie bando taip netgi taikyti mažuosius teroristus, bet spėkit, ar tai atneša kokios naudos?

Vaikai - baisūs padarai. Dar nesulaukę nei metų amžiaus, jie išdegina tėveliams smegenis savo bangomis. Tai neabejotinas įrodymas, kad tam tikri asmenys skleidžia psichotroninį spinduliavimą, o kiti šiam yra imlūs.

Todėl aišku, visi ir sako, kad vaikai - brangiausias mūsų turtas, o apsikęst negali.

Dar beje, yra įrodyta, kad jei ką vaikas kur pridirbo, tai tėveliai visvien dėl to kalti, o vaikas nekaltas. Todėl ir Pipedija viešai skelbia ir inspeja: mažvaikiai čionais nekviečiami irgi netoleruojami, o jiems visiems - banas!

O išvis geriausia priemonė yra prisukti vaiką prie šaltos batareikos ir penėti vien duona ir vandeniu apsiramins tada turbūt o jei ne tai išsiunčiat darmajiedą į Veliučionis ir jokių problemų nėr. Lietuviai labiau myli savo automobilius, namus, šunis, kates, o ne vaikus. Nieko nuostabaus, kad tautos prieuglis mažėja. Vaikai itin trukdo gyventi, daryti karjerą, girtuokliauti, mokytis, sedėti kavinėje, teatre, slampinėti parke, stovėti eilėje poliklinikoje (rimtai serga tik pensininkai), skristi lėktuvu (tegu Zuokas sukuria jiems atskiras oro linijas), vairuoti automobilį. O be to jie net atskiras kasas prekybcentriuose turi, o pensininkai ir bedarbiai ne. Kavinėse vaikai neperka šnapso ir karkos, tai jų įsiliesti neapsimoka, geriau priimti du amžinai pagiringus statibiorus, kurie prapils visą algą per vakara. Anot liaudies išminties, vaikus galima ir reikia profilaktiškai lupti – „auklėti“, o perpildyti vaikų namai yra mūsų šalies pasididžiavimas, kaip, deja ir vaikų savižudybės.

Visada vaikai džiugina tėvus savo meniniais gebėjimais - žiū ir išaugs garsi kokia dailininkė ar dailininkas