Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Alga - tai tokia atlyginimo rūšis, kur atlyginama ne už darbą, o už kažkokias darbuotojo savybes ir gal dar kažką. Nes logika čia tokia: atlyginimas tai yra atsilyginimas už kažką. O kai to kažko nėra, tai jau ne atlyginimas.

Taip kad reikia čia aiškiai suprasti, kad visokie seimūnai ir biurokratai gauna ne atlyginimą, o algą. Ir neteisingai valdžia elgiasi, meluodama, kad atlyginimus jiems moka, nes reikia sakyti teisingai ir prasmingai, kad visi suprastų, kur yra žmonės, kurie darbą dirba, o kur yra tie, kas algą gauna.

Dar ne veltui ir sakoma ne "valdiškas atlygininmas", o "valdiška alga". Nes nebūna atlyginimo paprastai pas valdiškus darbus, o tik alga valdiška, kuri labai patogi ir visų trokštama, nes taip ir sakoma, kad laimingas gyvenimas, kai valdišką algą gauni, o dirbti nieko nereikia.

Bet gi suprantam čia tą ideologiją, nes jei sakys valdžia, kad moka algas ne už darbą, o už pareigas, tai liaudis smarkiai pyks, todėl valdžia ir priversta meluoti apie tai, kad moka algas už darbą.