Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Teisybės dėlė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Teisybės dėlė - tai tokia dėlė, dėl kurios kas nors sako kokią nors teisybę, o kartais ir melą, tai paskui būna, kad tenka dėl to dar ir kokį nors paneigimą pasakyti. Paprastai tai teisybės dėlei vis ką nors aiškina, papildo informaciją kokią nors ir panašiai.

Štai pavyzdžiui, ima ir kas nors pasako: "teisybės dėlei turime pasakyti, kad blablabla, blablabla".

Iš to galime suprasti, kad žmonės su teisybės dėle bendrauja gana dažnai, intensyviai ir artikuliuotai, iš ko galime suprasti, kad tai yra protingas organizmas. Galimai bendraujantis su žmonėmis, bet greičiausiai nematomas. Galima nuspėti, kad žmogui teisybės dėlė perduoda pranešimus telepatiškai, tačiau pats žmogus to telepatinio perdavimo nesupranta ar nemoka atkartoti, todėl ištaria pasakymus balsu.

Įtariame, kad teisybės dėlė yra priklausanti žieduotosioms kirmėlėms ar galvakojams moliuskams, išvaizda turėtų priminti įprastas dėles ar kokius kitus parazitus. Greičiausiai su ja žmonės bendrauja pilnai nesuprasdami ir neįsisąmonindami, kad kalbasi su nehumaniška gyvybės forma, kuri, tikėtina, parazituoja, maitindamasi paties žmogaus krauju.

Kai kurie tyrėjai įtaria, kad teisybės dėlė gali būti susijusi su Ktulu ir galimai yra tiesiog Ktulo lerva, nepasiekusi pakankamos stadijos, kad galėtų gyventi savarankiškai.


Dar žr.

Kita artima rūšis - įdomumo dėlė