Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arvydas Šliogeris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Arvydas Šliogeris - garsusis lietuvių filosofas, Niekio beigi Duoties atradėjas. Taipgi ir tyrinėtojas įvairių Niekio aspektų, kaipgi juodoji Niekio ertmė, žiojinčioji Niekio kiaurymė beigi transcendentinė Duoties chronotopija.

Taigi dar Arvydas Šliogeris garsus tuo, kad pasak Kreivarankio įtakojo giliai Genzelį, o visaliaudiško pripažinimo gi susilaukė ne iš savo Niekio ar Duoties, o tik iš to, kad sėkmingai kartą išlazdavojo anokią Nidą Vasiliauskaitę, katroji paskumės teįstengė tecypčioti apie Šliogerio panieką moterims beigi netoleranciją ir dar ten kažką...

O tai dargi kai Šliogerio raštų nieks nesupranta, tai jų esmę liaudžiai aiškina anoks Kreivarankis, katrasai šį sunkų darbą ant savęs apsiėmė nešti šviesą į mases...

Paskutiniu metu Šliogeris yra tapes pagrindiniu nupezusių feminisčių gango, katras rašytojas-tolerastas Vilis Normanas taikliai užvadino akademikėmis-skundikėmis, neapykantos objektu!

Arvydas Šliogeris nėra visiškas filosofijos liliputas kaip anokia Putkinaitė,bet vis viena-nedidukas.

Kaip sako mūsų nepatikrinamas gandas, kartą, kai dar Lietuva kovojo už išlikimą 1991, Arvydas Šliogeris buvo kažkokiame Lietuvos ateities forume ir taip pasakė:

Prie Rusijos esame prijungti tūkstančiais vamzdelių ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Ir tie vamzdeliai palaiko mūsų gyvybę. Jei juos nulaušime, ar pavyks išlikti?


Kiti Šliogerio variantai

Garsiausias internetuose taigi yra tasai Šliogeris, kuris yra personažas, tai ten tiesiog Šliogeris be jokio vardo.