Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


ACTA gynėjai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Veidai besišypsantys ar savim patenkinti. Jie galvoja apie tave ir apie tai, kaip nieko negalėsi pasakyti. Jie dar nežino, kad apie juos jau tokius paveiksliukus internetuose skleidžia žmonės.

ACTA gynėjai arba actafilai - tai visokie politikai, kurie balsavo už tą sutartį ir ją gina, nes gal nori kokios nors cenzūros internetuose, taip prisidengdami kažkokiais aiškinimais, kuriuos platina ir antipiratai įvairūs bei visokiomis ACTA sutartimis. Taip kad neužmirškime ir nuleiskime jiems reitingus: neminėkime jų internetuose, priminkim senas visokias nuodėmes ir balsuokime paskui už jų konkurentus.

Taip kad sudarykim čionai juodąjį sąrašą, kuris tegul išlieka.

Lietuvos ministrai, balsavę už ACTA

Čia dar pasižiūrėsim, kaip Vyriausybės posėdyje praeis, tai pagal tai ir surašysim, kas čia tokie mums cenzūrą nori padaryti, nes nenori, kad Pipedija ar dar kas nors galėtų apie juos rašyti ir jų darbus išsaugoti. Juoba kad Skirmantas Tumelis jiems jau pasiūlė gatavą dokumentą, kad pakanka tik pasirašyti, kad ACTA nepriimta ir viskas[1].

Lietuvos europarlamentarai, balsavę už ACTA projektą

Jau pasigirdo kalbų iš kai kurių tų europarlamentarų, esą jie nebalsavę ir panašiai, o taip sakė ir kokie tai socdemai, kurie jau neigė. Taip kad jums čia sąrašas, kuris yra patikrintas ir teisingas, nes čia tie, kas už ACTA projektą balsavo, kaip skelbiama[2]:

Reikia pasakyti, kad buvo keletas ir atsargiai susilaikiusiųjų, ale kadangi bent jau nebalsavo už, tai čia neminėsim, nes tuo metu dar didelių triukšmų apie ACTA nevyko. Bet paskui jau vyko, taip kad jau susilaikiusius irgi minėsim.

ACTA susilaikytojai Europos Parlamento balsavime

Štai po žmonių veiklos smarkiai viskas pasikeitė ir jau ACTA gynėjų iš Lietuvos neliko, o bet tačiau atsirado kitų, kas galvojo, kad susilaikys ir taip gausis, kad nepabalsuos prieš ACTA, o tada jau jei kiti prabalsuos už ACTA, tai jinai ir praeitų. Bet ACTA nepraėjo ir neįveikė paskutinių kliūčių, taip kad visi džiaugiasi dabar. Užtat dabar žinome, kas iš lietuvių europarlamentarų susilaikė ACTA per balsavimą, kai reikėjo balsuoti prieš[3]:

Dar įdomu, kad prieš tai, kai projektas to reikalo buvo, tai jie abu balsavo prieš ACTA. Bet dabar matyt nuomonės jau pasikeitė, tai jau nebalsavo šį kartą prieš, taip kad aiškiai nuomonė apie ACTA pas juos pagerėjo. Tad čia galim pasidaryti aiškias visokias išvadas.

Partiniai veikėjai, pilstę propagandą už ACTA

  • Algis Čaplikas, katras yra liberalcentristų vadas, skleidė vėjus žiniasklaidai apie kokias tai nuosavybės vagystes ir kad ACTA labai gerai, tai čia dabar ir dedam jį pirmu sąrašę, nes pirmą iš įvairių pilstytojų pastebėjom, dėl ko jis dabar gali kaltinti tik pats save[4].Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.