Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vilija Blinkevičiūtė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai tokia super sexy Vilija Blinkevičiūtė mielai taps Lietuvos Prezidente, kokios Lietuva ir nusipelno!

Vilija Blinkevičiūtė - taigi dabar jau LSDP vadovė, nustūmusi savo autoritetu Gintautą Palucką iš vadų, kai šis nieko nedarė, mat galvojo, kad savaime laimės kokius nors rinkimus. Tai rinkimų nelaimėjo ir galų gale partija ėmė ieškotis naujo vadovo. Gi kai visokie ūsuoti bebrai iš partijos pabėgo ir sukūrė savo LSDDDP, tai ir gavosi, kad jau nebesutrukdė Vilijai Blinkevičiūtei užimti jai tinkamą postą!

Dabar gi vis kokie nors laikraščiai parašo, kad Vilija Blinkevičiūtė sieksianti Prezidento posto, o ir šiaip nesutinka su visokių TS-LKD veikėjų pramanais apie koronaviruso suvaldymą.


Senos prieš daug metų rašytos naujienos apie Viliją Blinkevičiūtę

Vilija Blinkevičiūtė - anokia paulauskininkė, atsivertusi link socdemų, ilgalaikė Socialinės apsaugos ir Darbo ministrė - pensijų karalienė. Neregėtą josios populiarumą visuomenėje lėmė nuolatiniai apsilankymai vietose, susitikimai su pensionieriais ir nuoširdus bendravimas: kai tik SoDra pridėdavo litą - kitą prie pensijų, tuojau pakildavo Vilijos populiarumas. "Mūsų Vilija, "Pensijų valdovė" taip apie anąją kalbėdavo žmonėse...

Dabar gi Vilija Blinkevičiūtė siekia europarlamentaro algos...


Gandai visokie apie Viliją Blinkevičiūtę

  • O dar kartais sako, esą jinai stojo Paulausko partijon, nes šiojo meiluže buvusi...
  • Kiti gi sako, esą kaip tik susirado kažkokį meilužį socdemą, dėl to iš Paulausko ir pabėgo...
  • Treti gi sako, kad ir Paulauskui ir socdemams gera buvusi...
  • Dar sako, kad ji visai jokių meilužių neturi, o 20 metų gyvena su kažkokiu rašytoju ar tai meininku, vasaromis kažkur kolektyviniuose soduose...
  • Neretai visokiose konfose ir forumuose, aptardinėdami Blinkevičiūtę, pavadina ją Bledavičiūte ir Blinke, nežinia, gal net ir įžeist nenorėdami, tiesiog liaudiška pravardė tokia...