Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šampanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Šampanas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Šampanas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg
Modernios technologijos jau ateina ir į putojančių gėrimų rinką, taip kad ir tarybinis šampanas jums dabar bus pasiekiamas skarbonkėse, taip leisdamas susikurti romantišką vakarą netikėčiausiose vietose, įskaitant ir laiptines bei tarpuvartes

Šampanas arba šampė - tai toksai esą putojantis vynas, kaip limonadas, bet alkoholinis - daromas dažniausiai iš kokių nors sulčių, bet dar neretai ir išvis išum kažkokio vandens su saldikliais ir spiritu.

Kaip kažkokie žinovai pasakoja, tikras šampanas esąs tiktai iš Prancūzijos, kažkokio ten Šampanės regiono, o jau visa kita - tai netikras. Bet gi vienok tas prancūziškas šampanas kainuoja kokį 100 litų už butelį, gi tuo tarpu vietinis ietuviškas birzgalas - gal kokius 7-8 litus. Tai ar dar kyla abejonių, kokį pirkti?

Čia dar turim pasakyti, kad šampaną mėgsta dažnos moterys, nes atrodo gražiai, skanus yra, o ir galima į jį dar kokios nors degtinės dapilt, kad greičiau išlūžtų.

Gi tie, kas atsimena tarybinius laikus, tai žino, kad buvo tarybinis šampanas - sovietskoje šampanskoje, kuris gal ir visai nebuvo toks blogas, kaip galima tikėtis, nes viskas priklausė nuo to, kurioje iš kokio 100 gamyklų pagamintas - vienur darytas būdavo smirdantis išmatomis ir supuvusiais obuoliais, gi kitur - gal ir turintis visai patrauklų skonį.

Dar gi čia reikia prisiminti, kad šampanas kelia ryškias pagirias, o ir vėmimą paskatina, skrandį dirgindamas, taip kad vartokite atsakingai!