Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


"Lietuvos sąrašo" partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

"Lietuvos sąrašo" partija - anokia partija, kaip mat susikūrusi belaukiant Seimo rinkimų 2012 metais. Vat Pipedija dabar gali tvirtai pasakyti, kad būtent ši partija užims bent pusę Seimo ir tikrai, šį sykį būtent - tikrai - atstovaus paprastą valdžiažmogių nuskriaustą bei teisibės ištroškusį Lietuvos žmogų. Ši partija išvarys visus užsisėdėjusius korumpuotus politikus šėko pjauti, ir neleis prie lovio naujų nevidonų, įskaitant ir visokius užkalnius, jei nesusipras, kad reikia keisti pažiūras ir jungtis ieškoti TIE-SOS. Beje, partijos užuomazga buvo visoks visuomenininkų šurmulys sprendžiant Garliavos intrigas, ir partijos galva kaip ir Neringa Venckienė turėjo būti, bet matyt Darius Kuolys pagalvojo a nachuj čia bobos turi vadovauti ir pyst pats tokią partiją įkūrė, kažkaip ten Naglis Puteikis dar vazojasi ir visokių prapiesorių netrūksta.[1]

"....Tai yra politinė jėga, kuri telks piliečius, kitas politinės jėgas, burdama plačią politinę bangą, permainų bangą", - aikštėje susirinkusiems dėstė D.Kuolys."

Pipedijai belieka pasakyti amen ir palinkėti brangiąjam skaitytojui balsuoti tik už "Lietuvos sąrašo" partiją, arba tuos, kuriuos ana parėdys.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.