Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:06, 3 rugsėjo 2018 versija naudotojo Arabas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimas - keista organizacija, aplink kurią vis sukasi ir sukasi keisti dalyviai, nes vis jinai matyt kažkam priešinasi. Dabar gi ilgai nežinoję, apie šitą pasipriešinimą sužinojom, tai ir bandom išsiaiškint, kas gi ten tokie yra.

Kam tas Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimas priešinasi - nelabai mums aišku, betgi aišku tiek, kad su kažkuo vis kovoja. Bent jau pradžioje skelbėsi, kad kovoja prieš kažkokią antipatriotinę psichozę. Tai aišku, psichozė - dalykas rimtas, gerai, akd jai priešinasi žmonės. Stenkitės, kad ta psichozė jūsų nenugalėtų.

Ogi matyt svarbiausių šito judėjimo asmenų sąrašas labai aiškus, nes kažkur pas juos jų puslapyje suradom:

Dar pačiose ištakose, sako, buvęs ir toksai Kostas Smoriginas, bet paskui kaip tai jo nebeliko kažkaip[1], tai nežinom dabar kodėl.

Dar tarp keistų susijusių žmonių, kurie kažkokiuose apvaliuose staluose ir panašiose nesąmonėse dalyvavo, atradome ir kitų veikėjų, ne mažiau įdomių ir daug ką primenančių ir minimų tai kur nors kokiame laikraštyje, tai dar kažkur. Gal jie ir ne nariai, gal ir nelabai susiję, betgi susiję - jei jau dalyvauja ir į tuos Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo stalus ateina. Mes čia visai nieko nežinome, tiesiog šiaip pasikapstėme ir vat tokius pokalbių dalyvius radome (gal jie ir per klaidą ten buvo atėję, nežinodami į kur eina):

Gal čia ne visus sužymėjom, o gal kai kurių jau ir nėra tenai, gerai jau nebežinom, nes kažkokie mums nelabai suprantami jie.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.skrastas.lt/?data=2009-03-18&rub=1065924812&id=1237274920