Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arvydas Juozaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Šitą paveiksliuką mes iš Rubaltic ėmėm ir nukopipyzdinom, kad būtų iliustracija kokia nors. Čia kandidatas į prezidentus Arvydas Juozaitis kažką nerišliai veblena apie tai, kad Klaipėdos kraštas, kaip suprasti galime - ne Lietuvos matyt, nes neteisėtai okupuotas ir aneksuotas, esą kaip koksai Krymas.

Arvydas Juozaitis - anoks esą iš Sąjūdžio, bet išties, kaip paskui paaiškėjo - tai tik iš Lietuvos Ateities Forumo, kuris buvo greičiau atvirkščiai. Šiais laikais Arvydas Juozaitis užsiregistravo Feisbuke ir ten rašinėja apie tai, kaip jį puola Pabaigos juodieji apaštalai.

Čia gi akivaizdu, nes tie juodieji apaštalai dar nuo seno persekioja Arvydą Juozaitį, dar nuo tų laikų, kai Lietuva tik atkurdinėjo Nepriklausomybę. Todėl Arvydas Juozaitis ir kūrė Lietuvos Ateities Forumą - kad šis galėtų pasipriešinti Sąjūdžio juodiesiems apaštalams, kurie kelia siaubą ir yra radikalai.

Dabar gi Arvydas Juozaitis yra smarkiai remiamas keisto pilietinės žiniasklaidos tinklo, nes matyt kad už teisybę, o kiti gi čia tik primena, ką anas prieš kone dešimtį metų aiškino, jog džiaugiasi Rygoje galvas keliančiais koloradais[1].

O dar kartą Arvydas Juozaitis aiškino, kad Lietuva Klaipėdą gavo panašiai, kaip Rusija gavo Krymą[2], tai čia taip mes nieko apie tai ir nekomentuosim.


Arvydas Juozaitis senais istoriniais laikais

Anuomet gi apie 1990 metus, tasai Lietuvos Ateities Forumas paskelbė kažkokį kreipimąsi, kuriame sakė, kad Sąjūdis kaip tai riboja demokratiją ir daro kažką, ko negalima daryt, nes Sąjūdis gi radikalai ir tuos radikalus labai reikia stabdyt. Pvz., mums čia akivaizdu, kad labai reikėjo stabdyt Sąjūdžio norą dėl Lietuvos nepriklausomybės, nes Lietuvai reikėjo stot į naują SSRS, kuri dabar vadinasi Nepriklausomų Valstybių Sandrauga kažkokia.

Paskui gi Arvydas Juozaitis, pasismaginęs visokiuose ateities forumuose, dar buvo kai sykį pareiškė, kad kažkur ten Vytautas Landsbergis turi atiduoti visus nuopelnus Algirdui Brazauskui ir parodyti nuolankumą ir nusižeminimą, nes jis čia neteisus, kad atmeta didį LKP vaidmenį kovoje už Lietuvos laisvę. Tas straipsnis vadinosi "Istorinė klaida" ir svao [[kliedesiai|kliedesiais] taip visus nustebino, kad Juozaitis iškart iš politikos ir visuomenės iškrito daugybei metų, nes tiesiog publika nutarė, kad jam čia kaip tai kažkas šiaip negeai, gal pervargo kartais...

Dabar gi iš kažkokių pakrūmių išlindęs Arvydas Juozaitis žada eiti į Prezidentą artimiausiuose rinkimuose. Taip kad visur iš visur pradėjo rastis kažkokie keisti straipsniai, kuriuose pasakojama, kad Arvydas Juozaitis sukūrė Sąjūdį.

Dar daug ką apie Sąjūdį pasako viena tokia Arvydo Juozaičio frazė apie tuos, kas Sąjūdį laikė ne kompartijos priedu, o judėjimu, kuris duos nepriklausomybę Lietuvai:

Aš turiu galvoje tuos Sąjūdžio radikalus – jie jau tada buvo tapę Sąjūdžio žandarmerija, netgi prokuratūra ir kalėjimu.

Arba vat dar geriau, apie tai, kaip tas Lietuvos Ateities Forumas gelbėjo Lietuvą, o laisvi sąjūdiečiai buvo tik tieji, kurie susijungė su LDDP, ir kaip išvis Lietuvai tie nepriklausomybės reikalavę radikalai kėlė siaubą:

Forumas tapo judėjimu, kurio laisvi sąjūdiečiai žmonės susijungė su LDDP ir jau 1992 rudenį Lietuva atsitiesė nuo radikalų keliamo siaubo – A. Brazausko partija laimėjo absoliučią daugumą Seime


Kaip Arvydas Juozaitis kvaksėjo ant scenos

Kartą anoksai Kreivarankis savo Facebook parašė istoriją, kurią matė savo akimis ne tai kažkokiame mitinge gyvai, ne tai per televizorių. Ogi pasirodo, kad dar senais užmirštais 2012 metais kažkas nesusiprato ir pakvietė Arvydą Juozaitį šnekėti ant scenos mitinge. O mitingas buvo skirtas tam, kad viso pasaulio čempionė Rūta Meilutytė būtų pasveikinta. Gi Arvydas Juozaitis patsai každaise prieš 60 metų buvo kažkoks plaukikas (nors dabar kažkas pasakoja, kad filosofas), tai gal dėl to ir pakvietė.

Trumpai tariant, stovi Arvydas Juozaitis ant scenos, gavęs mikrofoną, ir kalba, vis klausinėja kažko ir pats sau atsako:

- Ar žinote, kaip plaukia Rūta Meilutytė?
- Rūta Meilutytė plaukia brasu!
- O kaip lietuviškai vadinasi brasas?
- Brasas lietuviškai vadinasi varlytė!
- Tai kaip plaukia Rūta Meilutytė?
- Rūta Meilutytė plaukia kaip varlytė!
- Kodėl daug Lietuvoje varlyčių?
- Todėl, kad daug gandrų Lietuvoje! Daug gandrų - todėl ir daug varlyčių!
- Ką daro varlytė Rūta Meilutytė?
- Ji sako kva kva, kva kva!
- Kva kva, kva kva!
- Pašokinėkime kaip varlytės!
- Kva kva, kva kva!
- Kva kva, kva kva!


Žodžiu, pradėjo Arvydas Juozaitis šokinėti ant scenos vis šaukdamas "kva kva, kva kva", kol kažkoks vedantysis iš jo neatėmė mikrofono, o kažkas kitas nenuvedė tyliai į šalį.

Paskui paaiškėjo, kad išties buvo ne taip, o gal ir buvo, bet ne tą kartą, o gal ir tą kartą, bet ne ten, o kažkur kitur, tai jau tada Kreivarankis pasakė, kad gal ir išsigalvojo, bet kadangi pats Kreivarankis yra personažas, taip kad išsigalvojimo išsigalvojimas - tai tiesa!

Taigi, dabar kai kas nors žinantiems šią istoriją kas nors užsimena apie Arvydą Juozaitį, tai visai netikėtai pasigirsta kvaksėjimas, nes visus žinančius tiesiog purto šita užkrečiama kvaksėjimo kompulsija:

- Kva kva, kva kva!

Aišku, viskas tai tiesiog neteisybė, nes išties tai šitaip nebuvo.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://echo.msk.ru/blog/prussky_russ/678783-echo/
  2. https://www.delfi.lt/news/daily/demaskuok/kremliaus-demesys-lietuvos-prezidento-rinkimuose-kuriuos-kandidatus-isskyre-ir-kaip.d?id=81136343