Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Povilas Gylys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Povilas Gylys - tai visiškas pasididžiavimas, Pipedija labai gerbia, respektukas visiškai, be abejonės ir be bajerio, nes labiausiai nusipelnęs žmogus, be jokios konkurencijos, ir nedrįskit iš jo juoktis!

Povilas Gylys - buvo kažkaip seimūnas, o neseniai ans buvo garsus ekonomistas išum paties VU, kuris gudriu veidu kartais ima šnekėti visokias nesąmones apie tai, kaip ekonomiką tvarkyt. Kilęs iš senos politinės kartos, dar sovietmečiu padaręs kažkokią karjerą, paskui kodėl tai gal susipyko su savo paties kurta LDDP, tai perbėgo į kokį tai neaiškų judėjimą - berods Drąsiaus kelią kažkokį, po to susidėjo su Paksu, katrasai, atsistatydinus iš VRM ministrų Sauliui Sverneliui, pasiūlė būti Vidaus reikalų ministru. Tam netrukdė dar nesenas Gylio pūtojimasis ant visos teisėsaugos, kai policija atėmė mergaitę.

Dabar gi Povilas Gylys, galimai brandžios išminties vedinas, ruošiasi kažkokiems rinkimams kartu su Nagliu Puteikiu.

Dar su Povilu Gyliu susijęs kažkoks Nepartinis demokratinis judėjimas, Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimas ir dar kažkokie kiti politiniai aktyvumai.


Apie senus Povilo Gylio laikus

Dar Povilas Gylys nuo pat 1969 iki 1989 dėstė VU tokią politinę ekonomiją, kurią galų gale, jau beyrant SSRS, žmonės atvirai pradėjo vadinti pseudomokslu, tai todėl tais 1989 tas politekonomijos dėstymas ir baigėsi. Vienok Povilas Gylys nenustebo, greitai persiorientavo, prikniso kažkam visokių protingų minčių ir tapo kapkokių vedėju keistai pavadintame VU EF gamybos valdymo ir tarptautinių santykių skyriuje. Ką staklių ir konvejerių valdymas turi bendro su diplomatiniais santykiais, atleiskite mums, nežinome, tad paaiškinti negalime.

Užtai 1989 Povilas Gylys tapo vienu iš LTSR aukščiausių vadų - LKP sekretorius, vienas iš 6 svarbiausių žmonių visoje LTSR. Tai galim numanyti, kaip nemalonu jam turėjo būti, kai Sąjūdis ėmė tą komunistinę valdžią versti.

Gi apie 1990, jau gerokai po Nepriklausomybės paskelbimo, Povilas Gylys nuvažiavo kažkur į Baltarusiją, kur kažkokiame Kuibyševo vardo liaudies ūkio institute apsigynė disertaciją apie socialistinį valdymą ("Valdymas socializmo ekonominėje sistemoje"), prišlovino visokius socializmo pasiekimus, pažadėjo toje disertacijoje, kad SSRS turės gerą ateitį, o tada išyk VU gavo profesoriaus vardą.

Kažkokiais neaiškiais būdais anuo sykiu Povilas Gylys tapo vienu iš LDDP įkūrėjų, nes stojo išsyk gelbėti Lietuvos komunistų partijos likučių, tai paskui prasimušė ir į aukštesnius veikėjus - nuo 1992 iki 1996 tris kartus prie skirtingų LDDP premjerų buvo užsienio reikalų ministras. Prie ekonomikos jo prileisti aiškiai niekas nenorėjo, bet kažkaip tikėjosi, kad jei jau profesorius, tai gal kažkaip su užsieniečiais susišnekės. Tokie jau tie laikai buvo, kai vienintelė valdžiai suprantama užsienio kalba buvo rusų.

Tai dar paskui Povilas Gylys buvo kažkokiu vedėju kokiame tai Lietuvos teisės universitete, o paskui vėl VU ekonomikos fakultete dėste savo teorijas.

Tai ir dabar tasai Povilas Gylys yra ekonomikos mokslų daktaras bei kažkoks profesorius, tai sakosi išmanantis viską apie tai, kaip šalį valdyt. Ale kažkodėl kai kurie neaiškūs tipai to nepripažįsta, tai būna pasakai kad Povilas Gylys kažką sakė, tai ima isteriškai žviegti ir žvengti ir daugiau nei nesiklauso. Kaip taip galima šitaip nepagarbiai?


Povilas Gylys ir kažkokios kognityvinės paradigmos

Didus ekonomistas ir naujos ekonominės minties pradininkas, pasaulinė žvaigždė Povilas Gylys kartą maždaug taip rašė:

Esu ekonominio holizmo pradininkas Lietuvoje. Sukūriau tarptautiniu mastu unikalią paradigminę alternatyvą neoliberalizmui. Visa tai sudėjau į knygą „Antiekonomika“.
Keliasdešimt metų paskyriau paradigminių, pasaulėžiūrinių ekonomikos mokslo problemų tyrinėjimui. Šias metais baigiu savo akademinę karjerą ir tos karjeros saulėlydyje jaučiu profesinę pareigą parodyti kognityvinę alternatyvą paradigmai, kuriai dominuojant ekonominis, civilizacinis proveržis neįmanomas.
Deja, net universitetai netoleruoja naujų idėjų, realiai neprisideda prie mokslinės pažangos, yra nemažu laipsniu, ne absoliučiai, atsiriboję nuo visuomenėje vykstančių procesų.
Esu ne kartą viešai demonstravęs, kad esu pasiruošęs bet kokioje akademinėje ar VIEŠOJOJE aplinkoje apginti holistinę paradigmą, parodyti, kad ji yra ne tik įdomi akademiniu požiūriu, bet ir reikšminga PRAKTIŠKAI…Bet potencialūs holizmo oponentai slapstosi ir savo idėjų negina.

Žodžiu, jeigu čia paskaitėte, tai jau supratote, kokia čia ta holizmo ir paradigmų makalynė, skleidžiama visuomenei Povilo Gylio.

Tai žodžiu, čia Pipedija primena, kad iš šitų kalbų galima suprasti, jog fundamentaliai naują mokslo teoriją sukūręs Povilas Gylys yra persekiojamas organizuotos sistemos, visokių ten universitetų ir jų mokslininkų, kurie nuo jo slapstosi, o be to, jo ta sukurta teorija gali išgelbėti visą planetą ir pasaulį ir taip toliau. Tai čia mums yra matomi didybės kliedesiai, persekiojimo kliedesiai, išradybos kliedesiai, pseudoracionalūs kliedesiai, moksliniai kliedesiai, sistematizuoti kliedesiai ir galimai dar kokios nors kelios kliedesių rūšys.