Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nepartinis demokratinis judėjimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nepartinis demokratinis judėjimas buvo kokia tai keista struktūra, kuri 2010 metų liepos 3 išskilo iš Jungtinio demokratinio judėjimo, kai šiame kažkas visko nepasidalino ir nusprendė, kad dalyvaujančios partijos turėtų dingti, nes čia dabar kaip, kai kažkas dar kažkokioms organizacijoms priklauso.

Žodžiu, bandymas tą Jungtinį demokratinį judėjimą paversti realia partija, priverčiant jo narius išstoti iš savo partijų, nepavyko, nes tie nariai pasakė, kad niekur jie neišstos, tad būrelis aktyvistų ėmė ir suprotestavo, sukurdami savo nuosavą judėjimą, kuriame jau kitų partijų nariai negalėtų būti.

Tik deja, vat tas bandymas sukurti taip užmaskuotą partiją nesigavo irgi, nes teliko visame reikale kažkokie neprisitaikėliai, kurie tik sau patiems buvo tenai įdomūs. O dar paskui tie visokie dar ir tarpusavyje susipjovė, tai iš to nepartinio demokratinio judėjimo labai staigiai nieko nebeliko. Bene esminį to reikalo vaidmenį vaidino anoksai Povilas Gylys, tapęs pirmininku ir taip pasijutęs viso ko vadu.

Taip vat ir žlugo neregistruota partija, kuri vaizdavo nepartiją ir realia partija taip niekada ir netapo.

Patys gi to Nepartinio demokratinio judėjimo kūrėjai Pipedijai visai neblogai žinomi ir aiškūs:

Gal ir dar kokių nors buvo, bet kiti tai jau visai išvis nereikšmingi ir niekam nežinomi, tai jau gal ir praleiskim.