Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Marius Kundrotas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Marius Kundrotas toks gražus ir mielas, išdidžiai pakėlęs ranką, šaukia kažką gėjų parade

Marius Kundrotas - garsusai irgi žymusai LTC veikėjas, katras už lygybę ir lygias teises visiems žinoma, tai jau tolerancija netgi ne eilinė, o tiesiog visame gražume.

Tai dabar piderastų ir satanistų sąmokslas rėkia, esą šisai išdavęs Lietuvą kaži kokiais interviu, duotais kažkokiai Rusijos televizinei propagandai, gi kiti rėkia priešingai, kad esą čia buvo tikslingas įvykis, siekiant pritraukti užusienio žurnalistų dėmesį į šalį kamuojančias problemas.

Tai dar Marius Kundrotas vis kasmet organizuoja patriotų maršą, katras būna visad didesnis už visokias ten gėjų eitynes, taip kad akivaizdus visuomenės palaikymas rodo jauno politiko populiarumą. Tai kaip sakant, štai jums ir prašom - tautos lyderis, aplenkęs netgi Mindaugą Murzą!