Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kęstas Komskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Nagi kaip kurie tai lygina pavyzdžiui Pagėgius su Baltarusija, o taigi ten vadas Aleksandras Lukašenka, o Pagėgių vadas buvo Kęstas Komskis, betgi nu tas palyginimas tai visai nepanašus, nes ir darbo metodai, ir išvaizda skiriasi tikrai labai kardinaliai ir jokių čia palyginimų nei negali būti[1]

Kęstas Komskis - neabejotinai sąžinės šauklys, nes jam niekada nebuvo pareikšti jokie įtarimai ar kaltinimai iš kokių nors institucijų, taip kad jokio įtarimo čia negali būti! Ką prisigalvoja visokie negeranoriai, tai čia kliedesiai, nusišnekėjimai, ir neteisybė, todėl į Pipediją šitai ir papuola. Dabar gi Kęstas Komskis bus koksai tai naujo 2012 Seimo iškiliu žmogum, nes kažkoksai ten Seimo pirmininko pavaduotojas bus.

Kęstas Komskis - seimūnas, patapo kartą meru Pagėgiuose, o tai vos atsirado proga, tai ir išlėkė į Seimą, tai jau aišku, kad paksuolis. Tai dar įdomu, kad kai į savavaldybę buvo renkamas 2007, tai buvo triukšmas dėl rinkėjų balsų supirkinėjimo beigi to, kad netgi rinkimų komisija pareiškė, kad vyksta kažkokios nesąmonės ir komisijos pirmininkė neaišku ką ten daro[2], bet tai paskui nei vienas neprisipažino, tai per teismus rinkimai buvo pripažinti teisėtais, nors VRK ir buvo liepusi juos rengti pakartotinai[3].

Taigi, o tai kai Kęstas Komskis nuėjo į Seimą, tai nagi argi nenuostabu, kad meras Pagėgiuose pasidarė anoksai Virginijus Komskis, tai jau buvo skandalas, kai šisai supainiojo visokius interesus, sugalvojęs savo brolį Kęstą apdovanoti už nuopelnus Tauragės kraštui[4]. Tai jau čia žemiau mes parankiojom iš internetų apie visokius nuopelnus.

Paneigimas

Tai čia iškilmingoje vietoje padedam skyrelį, kad jei jau suklydom, tai kad būtų galima iškart įrašyt atvirkščią nuomonę, tai jei aišku jos neįrašys ir nepaneigs, tai nu ką padarysi, ne viską gi galima paneigti...


Pradedant kapstyti apie Kęstą Komskį

Ale gi skandalų-skandalėlių visokių tai gyvas galas - vat pavyzdžiui kartą patapo anas kažkokiu antikorupcijos komisijos pirmininku pavyzdžiui. Tai čia jau kaip sakant anekdotas, nes ėmė tada ir išlindo, kad šitą Seimo kovotojų prieš korupciją vadą tiria STT[5], o patsai Kęstas Komskis, kai pati Irena Degutienė apie tai pasakė Seime, tai retoriškai klausė kad kas nors "pateiktų jo sąsajas su kontrabanda"[6]. Ogi tos sąsajos kažkokios išlindo, kai pasklido kalbos, kad anas kažkokių ten ryšių turįs su pasienyje verslaujančiais kontrabandistais, tai vat štai jums ir prašom. Tai dar ta proga buvo prisiminta, kad dar 2006 anasai kažkaip supainiojo viešuosius ir privačius interesus[7]. Ir dar pasklido kažkokios kalbos, kad anie kontrabandininkai finansuojantys kažkokias politines partijas, tai čia aišku jau niekam nekilo abejonės, kad čia jau Tvarka ir Teisingumas toksai, į ką patsai Kęstas Komskis atsakė, kad čia Irena Degutienė politikuoja. Nu tai žinoma gi, kad nepagautas - ne vagis, o Degutienė taigi politikė, tai tik politikuot ir gali, nu tai ko norėt?

O tai Pipedija čia retoriškai klausia: a kur visi anksčiau žiūrėjot?

Kęstas Komskis - kovotojas prieš korupciją

O tai dar buvo garsi istorija, kai Kęstas Komskis, jau būdamas tuo antikorupciniu Seimo komisijos pirmininku, grąsinosi, jog po teismus užtampys vienintelį vietinei Pagėgių valdžiai oponuojantį laikraštį Šilokarčema - už tai, kad šis išdrįso kažkaip pacituot Stasį Šedbarą ir Arvydą Anušauską, kur tie gal kažką apie Kęsto Komskio veiklą pasakė[8]. Tai jau čia mum gal net nei abejonės nekyla, kad kai tik apie save Pipedijoje paskaitys, tai gal irgi kokių teismų norės ar dar ko nors.

O tai galų gale visokie bardakai ten bebaigėsi tuo, kad Kęstas Komskis įskundė Ireną Degutienę Seimo etikos sargams, nes mat kažkoks ten juo nepasitikėjimas tai baisus įžeidimas, tai galų gale viskas baigėsi, kad kai jau priėjo iki svarstymų, tai ėmė ir skundą atsiėmė, tai čia jau patys spręskit, kodėl atsiėmė. Bet tai nepaisant to, irgi pasakė garsiąją frazę - "Neatsistatydinsiu ir viskas"[9], tai dabar galim tik laukt, kada pasakys "Taip visiems bus geriau".

O dar buvo skandalas, kai išlindo, kad vos patapęs tos antikorupcinės komisijos pirminyku, Kęstas Komskis ėmė kištis į visokius statybų konkursus, pabandęs užsipult netgi Klaipėdos Jūrų Muziejų, kurio darbuotojams sakęs, kad šie turės "labai skaudžių pasekmių" o taigi ne po ko, ogi po to, kai šitas muziejus atmetė iš konkurso ne ką kitą, ogi garsiąją Vėtrūną[10]. Tai čia aišku išsyk įdomu labai pasidaro.

O dar buvo kažkokia istorija, kur Kęsto Komskio brolis Arvydas Komskis buvo įtariamas kažkokių dokumentų klastojimu, kur kažkaip ten su žuvim makliavojo matyt[11].

Kęstas Komskis ir visai jau bardakai kažkokie

O tai šiaip tai jau čia gėlytės, lyginant su 2003 paviešinta VSD pažyma, kur Kęstas Komskis buvo įvardintas tarp asmenų, keliančių valstybei grėsmę, ką paskelbė seimūnas Virginijus Martišauskas, gi su nedviprasmiška fraze - "K. Komskis yra vienprasmiškai įvardintas tarp žmonių, kurių veikla kelia grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui", [12].

Dar Virginijus Martišauskas teigė: "Juk ir VSD pažymoje nurodoma, kad Pagėgių meras, kaip ir Valstybės sienos apsaugos vadas Algimantas Songaila yra lankęsi Anzorio Kikališvilio bute Vilniuje. Naivu abejoti, kad K. Komskis į kontrabandos per sieną su Kaliningrado sritimi sistemą negali būti įsitraukęs. Tegul jis mane už tokius žodžius paduoda į teismą, bet aš tuo neabejoju. Daugelio nusikalstamų grupuočių svajonė yra turėti ne tik muitininkų, bet ir politikų užnugarį"[13]

Tai paskui dar išlindo kažkokie ryšiai su Paksu beigi tuo, kad Kęstas Komskis, prieš patapdamas meru, parėmė Pakso partiją cielais 10 tūkstančių, o dar ir su Renata Smailyte kažkokius ryšius palaikė.

Savavaldybiniai mokesčiai fūroms

O tai dar buvo kažkokia istorija, kai į Tilžę vykstantys už kažkokius mokesčius privalėję laukti eilės kažkokios ten firmos Juvenika aikštelę, tai buvo ir prokuratūra įsikišus, bet kaip spėjamai, matyt gal visgi vėl Kęstas Komskis tvarką laimino? Tai čia aišku labai įdomu, kai važiuoji per sieną, o tau sako - arba važiuok į ten ir susimokėk kažkokiai firmai, arba nepraleisim[14]. Tai aišku, tvarka ir teisingumas toks matyt.


Dar žr.

Tai čia dar jei netingit, tai ir daugiau paieškokit ir papildykit straipsnį šitą, nes užsiknisom kapstyt, visokio mėšlo tiek radom, kad ir patys galit paieškot, dar, o jei po visokius internetų komentarus gandų paieškai, tai ir suvisam pakraupt galima, kaip sakant, Google jums visad padės, nes jau atleiskit, tai jau užsiknisom.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. http://pancerovas.lt/lietuviska-baltarusija-ii-dalis-6.html
 2. http://www.kurjeris.lt/article/view/5402
 3. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=12830261
 4. http://www.diena.lt/naujienos/lietuva/pagegiu-meras-siulydamas-apdovanoti-savo-broli-k-komski-supainiojo-interesus-299111
 5. http://www.balsas.lt/naujiena/387131/stt-pripazino-kad-domisi-kesto-komskio-veikla-video
 6. http://www.balsas.lt/naujiena/381390/kestas-komskis-praso-pateikti-faktus-apie-jo-sasajas-su-kontrabanda
 7. http://www.balsas.lt/naujiena/380757/pradedamos-skaiciuoti-antikorupcijos-komisijos-pirmininko-k-komskio-nuodemes
 8. http://www.bernardinai.lt/zmones/tomas_viluckas/blog/irasas/laisvos_spaudos_padetis_pagegiu_savivaldybeje_lyg_lietuviskoje_baltarusijoje
 9. http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/irena-degutiene-ir-kestas-komskis-kalbesis-akis-i-aki-481574/
 10. http://www.kurjeris.lt/article/articleview/7994/1/1315/
 11. http://www.lrytas.lt/-12609557761260181818-p3-u%C5%BE-%C5%A1ilut%C4%97s-%C5%BEuvininkyst%C4%97s-skandal%C5%B3-ky%C5%A1o-seimo-liberals%C4%85j%C5%ABdie%C4%8Di%C5%B3-ir-tvarkie%C4%8Di%C5%B3-pelekai-nuotraukos.htm
 12. http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/mafijos-seselis---ir-virs-pagegiu-mero-381605/
 13. http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/mafijos-seselis---ir-virs-pagegiu-mero-381605/
 14. http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/mafijos-seselis---ir-virs-pagegiu-mero-381605/