Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Renata Smailytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Renata Smailytė - garsioji ir žymioji stomatologė, katra buvus kokia tais nušalintojo prezidento Rolando Pakso ryšininkė ar tais patarėja, nei nesuprasi, ką ten dariusi, bet kažin kokiu būdu VSD atrado, kad šioji matomai centrinė figūra, vos ne svarbesnė už patį prezidentą.

Taip jau įdomiai viskas susisuko, kad kažkokia tenai kontora pasiūlė Renatai Smailytei platinti brendį ir kavą, mat pagal visokius gandus ir straipsnius, Renata turėjus savo stebuklingą viralą, kur brendį maišius su kava - tasai daiktas ir vadinosi ne tai šiaip brendis su kava, ne tai "kava Renata", ne tai "Renatos brendis", ne tai belenkaip panašiai[1].

Tai aišku, viskas sukasi kaip nori, tik vat ligšiolei nelabai teaišku, kaip ten gavos, kad ir Renata Smailytė pinigų už tą Renatos prekės ženklą negavus, ir firma kažkaip visiems skelbianti, esą, čia Renatą jie tesamdę savo idėjoms kažkokioms išsukt...

O dar Pagėgiai turi netgi tikrą Renatos Smailytės vardu pavadintą prospektą[2]...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/zmones/smailyte-teismuose-svaidosi-zaibais-draudziu-naudoti-varda-renata-1-24422
  2. http://www.kurjeris.lt/article/articleview/9081/1/1315/