Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Vitas Tomkus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vitas Tomkus

Kaip kai kas galvoja - nukvašęs, arogantiškas savimyla rašeiva, kuris nesibodi apsimetinėti nevispročiu ir rašinėti nu tOOOkias nesąmones! Vitą Tomkų labai mėgsta žydai ir pedikai, nes apie juos parašyta daugiausia. Be to Vitas Tomkus galvoja, kad Lietuvą pražudys Sorososai. Vito Tomkaus gimimo vieta yra nežinoma.

Nuo Sąjūdžio laikų Vitas Tomkus pagarsėjo kaip aršus kritikas visokių blogybių, ilgainiui leido tokį laikraštpalaikį Respublika. Ten buvo toks koncernas TTL - Rytis Taraila, Vitas Tomkus ir a. a. Vitas Lingys, kurį nušovė Mafija.

Vitas Tomkus yra nepaprastai įtakingas žmogus, kurį mes nepaprastai gerbiame ir jau tikrai nieko blogo apie jį parašyt neišdrįstume. Tačiau atsiribojame nuo bet kokių Vito Tomkaus ir jo leidinių pasisakymų ar medžiagos ir užtikriname, kad Pipedija su Vitu Tomkumi neturi nieko bendra!


Tomkaus pakalikų - cenzorių pateikta versija Pipedijai

Būdami kiek įmanoma galimai objektyvūs (jei tai išvis įmanoma, skleidžiant satyrinius nusišnekėjimus), pateikiame ir tą versiją, kurią įdėjo patsai spėjamai Vitas Tomkus, o gal jo pakalikai, vandališkai sunaikinę visą turinį ir ištrynę kitas žinias - matyt, ant nuoskaudos užlipom! Paskaitykite ir patys įvertinkite, ar mes nemeluojam:

Vitas Tomkus – lietuvių žurnalistas, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio aktyvistas, „Respublikos leidinių grupės“ pagrindinis akcininkas, 2004 m. pretendentas Lietuvos Prezidento rinkimuose, verslininkas, valdęs alaus daryklos „Gubernija“ kontrolinį akcijų paketą, didžiausią Lietuvoje naujienų agentūrą ELTA.