Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Egidijus Bičkauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Egidijus Bičkauskas

Egidijus Bičkauskas - giliai nusipelnęs, nekritikuotinas, o tos nesąmonės, kurios žemiau parašytos - tai tik kažkokie šmeižtai ir paskalos! Nuo jų mes čia griežtai atsiribojame!

Egidijus Bičkauskas - gi plačiai žinomas senų laikų ir seniai jau užmirštas politikierius, katras, kaip sako gandas, už kažkokį tarpinį kelią, kad ne su NATO ir ES gal būt, nes čia tik kažkokia kibirkštis, kuri kažką gali įžiebti ir gali būti negerai tada[1]... Senais laikais gi Egidijus Bičkauskas pagarsėjo, kad buvo tasai tardytojas, kuris Alfonsą Svarinską 1983 tardė, kad paskui šis buvo uždarytas už grotų[2].

Šiaip daugelis sako, kad Egidijus Bičkauskas yra gerbtinas signitorius (Kovo 11 - osios akto signataras), avokadas (advokatas liaudišku žargonu), ambasadorius ir legendinis girtuoklis, kuris tapo Policijos Visuomeninės tarybos (yra tokis organas, pasirodo) pirminyku. Niekam čia nekliūva jo praeitis - nu ir gerai, nes ten ne tik visokių blogybių su velnio lašais galima aptikti, ale ir visokių kitokių nuotykių. Retas tokio amžiaus politikas gali pasigirti tokiais aukštais pasiekimais, garsiais nuotykiais, o, kad ir įspūdinga nuotraukų kolekcija, katrą Egidijus Bičkauskas eskponuoja savo vardo internete. Be to jis yra išleidęs knygą apie save, kuri taip ir vadinasi - "Pasirinkimas". Dar jis pastaruoju metu organizuoja kartingų varžybas vaikams, kuriuos netikėliai tėvai sutupdė vaikų namuosna.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/799765/kovo-11-osios-akto-signataras-egidijus-bickauskas-ragina-giliau-diskutuoti-apie-saugumo-politika
  2. http://lkbkronika.lt/index.php/59-kronika-1983-m/2710-israsai-is-kun-a-svarinsko-bylos.html