Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lituanicon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Atkreipkite dėmesį į aiškią schizofreniją rodančią simptomatiką: raketoje skrenda viduramžiškas riteris, ta kosminė raketa turi sparnus, nors kosmose nėra oro, o be to yra nupieštas senovinis gediminaičių kryžius, nors puikiai žinoma, kad senovės lietuviai jokiomis raketomis ir kosminėmis technologijomis nesinaudojo. Šitas logotipas yra ne kas kita, kaip neurolingvistinis smegenų plovimas, skirtas sutrikdyti nuo Lituanikono nukentėjusiems asmenims.

Lituanicon arba Lituanikonas - garsus festivalis, kur susirenka nusikalstamos propagandos skleidėjai ir masonerijos atstovai. Patys pagalvokite, žmonės prisiskaito kažkokių fantastikos knygų, kur rašomi išsigalvojimai ir kliedesiai apie dalykus, kurių nėra ir nebuvo. Kažkokios raganos, monstrai, netgi Ktulas ir reptilijanai, ir netgi patsai Šėtonas yra tarp šitų veikėjų garbinamų padarų. Toksai tas Lituanicon - iškrypėliškų pervertų puota. Kas atsakys už tai, kad šitai vyksta vidury dienos? Kas atsakys už Lituanikono tvirkinamą jaunimą?

Tokių Lituanicon bepročių veikla kelia klausimą: kaip atsitinka, kad tūkstantis, o gal ir keli tūkstančiai žmonių Lietuvoje turi organizaciją, kuri jau 30 su viršum metų rengia savo suvažiavimus? Tuose suvažiavimuose jie nesidrovi skelbti masonerijos simbolius ir netgi mokyti vieni kitus, kaip geriau plauti smegenis aplinkiniams.

Visa tai permaišoma su neurolingvistiniu programavimu ir kažkokia pseudomoksline psichoterapija. Vyrai, apsirengę kažkokiomis moterimis beigi moterys, persirengę karžygiais vyrais - tai visiškas lytinės konstitucijos iškraipymas ir iškrypimas.

Dar baisiau kai kurie Lituanicon nariai elgiasi, persirengdami į furius, o paskui slaptuose kambariuose daro orgijas.

Atsivertę Lituanicon literatūrą, atrasime, kad tenai pilna seksualinės propagandos, satanizmo, melo, purvo, netgi atviros šizofrenijos sklaidos. Daugelis dalyvių yra ne tik dalyvaujantys masonerijoje - jie netgi įrengė paminklą Ktului, kurį, visa laimė, nugriovė tautmielaširdės moterys ir tautmielaširdžiai vyrai, tikintys į tikrą tikėjimą, o ne į šituos demonus.

Vienais metais Lituanikono vadeivos netgi bandė sužlugdyti Lietuvos prezidento rinkimus ir per klastą prakišti į respublikos vadovus Ktulą. Tai yra, svetimos rasės padarą! Ir visą tai jie darė, prisidengdami genderizmo bei tolerastijos demagogijomis apie tai, kad visos rasės turi būti lygios!

Lituanicon jau vyksta daugiau kaip 30 metų, nes pirmasis įvyko dar 1990 metų birželio 29 ir truko kelias dienas. Pasekmės jaučiamos iki šiol, apnuodyta lietuvybės sąmonė, visokie elfai, goblinai, troliai, gremlinai, velniai, larpai ir kiti ufonautai.


Su Lituanicon susiję veikėjai

Čia turime paminėti, kokie asmenys su šiuo kongresu susiję, tai pasidarykite išvadas patys, čia vien satanistai, masonai, žydauja, iliuminačiai ir reptiloidai:

... Čia šitąjį sąrašą dar papildysime, vos tik surinksime nusikalstamus įrodymus apie smegenų plovimą jaunuomenei.


Dar. žr.