Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Masonerija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Masonerija - tai visokie masonai, organizuoti į sistemingas ir dideles gaujas - ložes, kuriose naktimis rengia apeigas, per kurias išsikviečia taigi savaime aišku ką - taigi Šėtoną! Didžiulės masonerijos organizacijos savo tinklais yra apraizgiusios visą Žemės planetą, ir per tas tinklų virveles tampo visokius vyriausybės atstovus už visokių organų, taip priversdami daryti susigalvotus sprendimus.

Neabejotina, kad masonerija akivaizdžiai siejasi su žydauja, iliuminačiais beigi reptilijanais, o taip pat ir su kitokiais pasauliniais sąmokslais. Didžiausia ir įtakingiausia masonerijos grupė - tai žydomasonai arba, kaip kultūringiau ir taisyklingiau vadinant lietuviškai - tai žydomasoniai, nes turi būti tariama minkštai. Minkštas tarimas išduoda, kad žodį sakantis žmogus žino lotynišką ir slaptą tos organizacijos kilmę - šioji buvo įkurta slaptuose Vatikano požemiuose.

Taigi, nereikia stebėtis, kad masonerija minima kone kas antroje sąmokslo teorijoje, kadangi neįmanoma be to apsieiti. Turi gi būti kažkas kaltas už viską, kas tiktai vyksta. Ir negali gi būti taip, kad kažkas neturi priežasties, nes visur viskas turi priežastį ir yra padaryta tyčia.