Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Giedrius Vilpišauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Giedrius Vilpišauskas žiūri tokiu liūdnu žvilgsniu tiesiai jums į akis ir kažką galvoja akivaizdžiai...

Giedrius Vilpišauskas, 1975 gimimo, iš Druskininkų - nuostabus internetų veikėjas iš LJ. Kompiuterastas visiškas, netgi programuotojas, daugel metų praleidęs JAV, kur ir programavo bei kompiuteriavo. Ale betgi 2007 sugrįžo Lietuvon, nuostabiu būdu transformavęsis į valgiodaros egzpertą beigi rašytoją. Parašė taip knygą apie siaubiakus, pavadintą "Vėjas nuo jūros", ale kažkodėl jos nepaskelbė internetuose, o pardavinėjo per Eridaną už baisius pinigus. Klaikiai, tiesiog siaubingai nekenčia Vincento Sako.

Šiaip tai Giedrius Vilpišauskas būtų nuostabiai vertinamas virėjas, nesgi netik visaip aprašo netgi tokius dalykus, kaip išsikepti juodą ruginę duoną namuose, bet netgi kaip bebrus į kepsnius ir kitas skonybes perdirbti. Ale betgi tačiau, kartą ėmė ir išdavė savo kompiuterastišką prigimtį su nesveiku polinkiu į Macdonalds, sukurdamas ir išplatindamas didžiulį propagandinį straipsnį, kuriame pasakojo apie visokias gliutamatų gėrybes, kaip iš kokios chemijos fabriko reklamos, bei prisipažino, kad iš kiniečių šitos chemijos užsipirko tiek, kad iki gyvenimo galo užtektų, beigi, kad deda jos į visus savo patiekalus, nes kitaip juos pernelyg ilgai trunka išvirt. Tai greitai po to kažkur nunyko iš savo LJ ir dabar nei nosies nerodo. Matyt, kolegos iš jo tyčiojasi. Todėl skelbiam: "Giedriau, sugrįžk į internetus!"

Upd. Giedrius Vilpišauskas jau grįžo į internetus ir vėl rašinėja savo blogą!

O mes tai užtat turim į Giedrių Vilpišauską visiškai kitą požiūrį, mat anasai giliai susidomėjęs senove, bando atkurti prosenių būdą ir gyvena miškuose, o dar ir nuostabią barzdą augina - raudoną, kaip kokie grikių žiedai. Nepaprastai kaloringas koloritiškas žmogus!


Giedrius Vilpišauskas apie save

Mano reziume esencija: 13 metų profesionali darbo patirtis, Asm, C/C++, medicininės ir kt. aparatūros custom hardware programavimas (Bytebos, QNX Neutrino), paskutinius trejus metus - financinės paskirties programos banke, su javascript / java / swing / weblogic, websphere, informatica / hibernate, J2EE, jdbc / AS400,Oracle/Linux, Solaris, Windows, plius dar daug kas nepaminėta. Java patirtis bendroje sumoje apie 5 metai, C/C++ apie 9, taip, kažkiek persidengia su java.

Norėjau paredaguoti Giedriaus CV, bet kad leidžia tik čia. Jis dar ir bliuzą groja.

Incedentas Apuolėje

Taigi berods pernai Apuolėje, kai buvo visokių senobininkų festivalis, savo autoritetu Giedrius Vilpišauskas privertė kelis piemenis iš Baltų kariai ar tai Baltų ainiai nešiot vandenį maistui gamint. Tai jie paskui baisiai pikti ant jo buvo ir pradėjo flūdinti jam visokius spamus į blogą. Tai jis juos visus velniop išbanino.


Giedriaus Vilpišausko receptai

Tai čia kadangi skaitytojai domisi, mes pateiksim kaip reikia kepti hamburgerius kaip Makdake, tiesiai iš paties Giedriaus Vilpišausko:

Malti mėsą kuo stambiau, naudoti tokią, kurioje būtų riebalo, bet kuo mažiau kremzlių ir plėvių (jas išpjauti iš anksto). Iš geros jautienos, tarkim per pusę kumpis ir nugarinė, ir daugiau nieko jai praktiškai ir nereikia, druskos ir pipirų, ir viskas.

O jeigu mėsa nėra pati iš savęs labai skani, tada prasideda visokie žaidimai: gali pridėti, tarkim, smulkiai kapotų grybų, truputį vusterio padažo, tarkuoto svogūno ir t.t.

Kepti ant labai karštos ugnies, daryti bandeles storokas (kepant suplonės), ir apversti tik vieną kartą. Jokiu būdu kepant nereikia prispausti iš viršaus, nes išbėgs sultys. Maždaug taip.