Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

9G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

9G - tai speciali G banga, dirbanti 9 Hercų dažniu. Ji yra naudojama sukelti psichozei ir kitiems panašiems psichikos sutrikimams, įskaitant netgi ir delyrą. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

9G bangos buvo sukurtos, kai CŽV ir NATO atrado, kad su kitaip permoduliavus 8G bangas, galima gauti ne žmogaus sužadinimą su gera nuotaika, o sužadinimą su bloga nuotaika, pykčiu ir kitomis neigiamomis emocijomis. Sukūrus ypatingai stiprų sužadinimą, žmogui prasideda psichozė ir labai didelis noras kovoti, viską naikinti ir žudyti. Šitaip sužadinti žmonės gali būti panaudojami karui.

Būtent 9G bangomis buvo surengti perversmai Ukrainoje ir Libijoje, o taip pat ir karas Sirijoje. Visų geros valios žmonių tikslas yra pasipriešinti nusikalstamoms 9G technologijoms. Šios technologijos yra ypatingai įslaptintos, nes jeigu jos būtų išviešintos plačiai visuomenei, tai kiltų tarptautinis skandalas.

Toliau tiriant 9G bangas, buvo atrastos 10G bangos, kurios sukelia ne tik pyktį, blogą nuotaiką ir psichozę, bet ir pavojingą ligą - lėtinę šizofreniją.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 9G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!