Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

CŽV

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

CŽA - tai Centrinė Žvalgybos Agentūra, toksai yra teisingas pavadinimas, nors daugelis ir nežino, o VLKK aiškina, kad reikia sekti sovietiniu vertimu ir vadinti CŽV, nes esą taip nusistovėję ir visiems įprasta. Dar kai kuriems įprasta vadinti dar rusiškiau - CRU, tai pagal tai galima atskirti išvis visiškus atsilupėlius.

CŽV dar angliškai užvadinama kaip CIA ir Centrinė Žvalgybos Valdyba, o Lietuvoje neretai minima dėl kokių tai Slaptųjų CŽV kalėjimų arba kokių tai įkalinimo ir tyrimo centrų, kurie buvo kaip įtariama, kažkur vos ne Turniškėse, o Valdas Adamkus apie juos galimai nieko nežinojo, kaip nežinojo ir VSD, tačiau sužinojo ir paskelbė Dalia Grybauskaitė, bet faktų taip ir niekas neišaiškino, nes kaltų ir nubaustų nebuvo.

Čia dar galim prisiminti, kad savo įkalinimo centruose nuo seno CŽV galimai naudoja visokį smegenų plovimą ir kitus metodus, pradedant elektrokonvulsine terapija ir baigiant neuroleptikais, nes taip dar MK Ultra programoje jie išmoko. O dar gi žinoma, kad būtent CŽV užsakymu gaminami ir psichotronai visokie - TATUEC, MEDUSA ir kitokie modeliai, taip kad kai išgirstate balsus netikėtai, tai nepagalvokite, kad čia haliucinacija, nes gali būti, kad ir ne visai.

O dar nuo seno didžiausi CŽV priešai buvo KGB, kurie visad su šiais kovojo, taip kad tekdavo pasirinkti kiekvienam: arba tu su CŽV, arba su KGB, arba renkiesi vieną iš šių dviejų filialų kokiose nors kitose šalyse, bet Lietuvoje vis žmonės painioja, kur CŽV, o kur FTB...


CŽV ar CŽA?

Kadaise, kai prie ruso buvo geriau, tai sovietai aiškino, kad visas gosdepas, o tiksliau - JAV Valstybės departamentas esąs kaip sovietinis KGB, tik daug kartų didesnis, o todėl tai amerikonų militarizmas ir imperializmas, nuo kurio esą SSRS tiktai ginasi kaip kokios aukos. Ir todėl KGB irgi yra geras, nes va, pažiūrėkit - mažiukas, už tą visą gosdepą mažesnis, taip kad ir nekaltas niekuom.

O KGB gi pas sovietus buvo sudarytas iš valdybų (rus. "upravlenije"), tai pagal šitą aiškinimą gavosi, kad ir visa Centrinė Žvalgybos Agentūra išties tėra tiktai maža dalis - kaip KGB valdyba, atsakinga už užsienio žvalgybą. Tai šitaip į rusų kalbą ir išvertė taip, kad tipo ne agentūra, o valdyba.

Realiai gi CŽA yra ne jokia ne valdyba, ir išties tai yra agentūra, taip kad reikia tai žinoti ir vadinti sąmoningai, o ne taip, kaip iš sovietmečio išlikę kalbajobai nurodo.