Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

10G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

10G - tai speciali G banga, dirbanti 10 Hercų dažniu. Kadangi dalis G bangų dažnių yra koduojami slapta šešioliktaine sistema, ši banga dar būna vadinama AG, nes toje koduotėje naudojamos raidės tam, kad žymėti skaičius. Todėl A reiškia skaičių 10, o raidė G reiškia G bangą. Kadangi šešioliktainėje sistemoje skaičius 10 yra tas pats, kas dešimtainėje sistemoje yra 16, tai šita banga dažnai painiojama su 16G, nors tai yra visai skirtingos bangos.

16G spinduliuotė yra naudojama sukelti lėtinei šizofrenijai. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas. Tokia lėtinės formos šizofrenija yra panaudojama tam, kad sukompromituotų tuos asmenis, kurie protestuoja prieš valdžią ar prieš įvairias G bangas, prieš skiepus ir panašiai. Kadangi tokiems žmonėms sukeliama šizofrenija, tai jie paskui negali nieko įrodyti.

Labai svarbu: kadangi lėtinė šizofrenija savaime negali kilti be 10G spinduliuotės, tai būtent faktas, kad asmeniui yra kilusi lėtinė šizofrenija, įrodo, kad jis yra paveiktas 10G spinduliuotės.

Gana panašų poveikį, kaip ir 10G, turi ir kitos artimos G bangos, nes pvz., 9G bangos sukelia psichozę, o 11G bangos sukelia haliucinacijas. Taip pat yra duomenų, kad didelio intensyvumo 10G bangos gali sukelti ne tik lėtinę, bet ir ūminę šizofreniją.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 16G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!