Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

16G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

16G - tai speciali G banga, dirbanti 16 Hercų dažniu. Kadangi dalis G bangų dažnių yra koduojami slapta šešioliktaine sistema, ši banga dar būna vadinama GG, nes toje koduotėje naudojamos raidės tam, kad žymėti skaičius. Todėl G reiškia skaičių 16, o kita raidė G reiškia G bangą. Taip pat, kadangi šešioliktainėje sistemoje skaičius 10 reiškia 16, tai šita banga dažnai klaidingai vadinama 10G, nors yra išties visiškai skirtinga banga.

16G spinduliuotė yra naudojama sukelti seksualiniam potraukiui, o po ilgesnės trukmės didelio intensyvumo stimuliacijos - dar ir orgazmui. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

Visa 16G technologija yra ypatingai įslaptinta, nes ją, kaip ir 15G technologiją, specialiosios tarnybos, NATO ir CŽV naudoja savo pačių reikmėms, ir ypatingai tam, kad galėtų tai pasiūlyti asmenims, kurie gerai jiems dirba. Taip pat kišeninius šios technologijos siųstuvus turi reptilijanai, kurie šitaip sugeba paveikti žmones, sukeldami jiems potraukį ir šitaip hibridizuotis su žmonėmis.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 16G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!