Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

15G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

15G - tai speciali G banga, dirbanti 15 Hercų dažniu. Kadangi dalis G bangų dažnių yra koduojami slapta šešioliktaine sistema, ši banga dar būna vadinama FG, nes toje koduotėje naudojamos raidės tam, kad žymėti skaičius. Todėl F reiškia skaičių 15, o raidė G reiškia G bangą.

15G spinduliuotė yra naudojama sukelti euforiją, todėl nagrinėjama kaip dalinis pakaitalas adrenochromui. Tačiau kadangi radijo bangomis tokio stipraus efekto gauti nepavyksta, tai euforija būna tiktai dalinė. Nepaisant to, kadangi šios bangos sukuria malonumo ir pasitenkinimo pojūtį žmonėms, jos yra naudojamos reptilijanų tada, kai šie nori sukelti žmonėms teigiamą įspūdį. Todėl, bendraudami su reptilijanais, kai yra įjungta 15G spinduliuotė, žmonės jaučiasi maloniai ir taip patiki, kad reptilijanai yra geri ir jiems nekenkia.

Stipresniais atvejais, kai reikia galingesnių pasitenkinimo efektų, būna naudojamos 16G bangos, kurios sukelia stipresnį malonumą, tačiau duoda ir kitus pašalinius poveikius, būdingus orgazmui. Tuo tarpu tais atvejais, kai reikia priklausomybės, naudojamos 14G bangos. Kadangi priklausomybės sukėlimas labai gerai derinasi su euforijos sukėlimu, tai daugeliu atvejų 14G ir 15G bangos naudojamos kartu, pasitelkiant LTE technologiją.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 15G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!