Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Skiepai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Skiepai arba vakcinos - tai tokie virusai ir bakterijos, specialiai išauginti kažkokiose laboratorijose, kad jais būtų užkrėsdinėjami žmonės. Užkrėsdinėjimo tiklsas - apnuodyti žmones taip, kad jie apaktų, susirgtų vėžiu, Dauno sindromu, taip pat autizmu, o dar taip pat būtų įvykdyta žmonijos sterilizacija.

Šitie žmonijos nuodai platinami, prisidengiant skiepais nuo gripo, kova su visokiomis užkrečiamomis ligomis, kaip kad raupai ir kitais propagandiniais makaronais, skirtais patikliems žmonėms mulkinti.

Pagal neseniai išviešintus iliuminačių dokumentus, skiepijimo programa vykdoma visame pasaulyje, specialiai tam pajungiant visų šalių vyriausybes ir sveikatos organizacijas!


Atsakymai skiepų šalininkams

Jūs aiškinate, kad skiepai atseit padeda apsisaugoti nuo visokių ligų, bet pabandykime pažiūrėti, ar sugebėsite atsakyti į klausimus apie jūsų melagingą propagandą:

 • Jei jau tie vakcinų virusai yra tokie geri ir padeda apsisaugoti nuo ligų, tai kodėl gi jie tada būna specialiai iš anksto sunaikinti?
 • Virusus sunaikinti gali tik ypatingai stiprūs nuodai, kaip chlorkalkės ar gyvsidabris, o šitais junginiais užnuodytus skiepus jūs leidžiate žmonėms ir juos nuodijate.
 • Kaip paaiškinsite faktą, kad kasmet milijonai žmonių pasaulyje suserga vėžiu, autizmu ir Dauno liga?
 • Kaip paaiškinsite faktą, kad po skiepų žmonės tampa sterilizuotais ir nevaisingais?
 • Kaip paneigsite, kad visus skiepus gamina ne kas kitas, o farmacijos vertelgos?
 • Kaip paaiškinsite faktą, kad skiepai yra naudojami apsaugai nuo neegzistuojančių ligų, kuriomis niekas neserga, tokių kaip raupai ar poliomelitas?
 • Kaip paneigsite faktą, kad skiepai nužudo organizmo imunitetą ir tada žmonės ima sirgti mirtinomis ligomis?
 • Kaip paneigsite, kad skiepai yra specialiai skirti bakteriologiniam ginklui kurti ir platinti?
 • Kodėl iki šiol nėra nei vieno pagrįsto mokslinio tyrimo, kuris kaip nors įrodytų skiepijimo naudą?
 • Jeigu išties ligas sukelia tos bakterijos ir virusai, tai kodėl specialiai žmones jais apkrėčiate, kai skiepijate?
 • Visiems žinomas faktas, kad valdžia į skiepus kiša didžiulius pinigus, tai yra tik žmonėms mulkinti skirtas pinigų plovimas.
 • Jei skiepai bent kiek padėtų nuo užkrečiamų ligų, tai tos ligos seniai būtų išnykusios


Kuo skiriasi vakcina nuo skiepų

Išties skirtumas tarp vakcinos ir skiepų yra tiktai propagandinis, specialiai žmonėms apgauti sugalvotas, nes išties tai yra viena ir tas pat. Tuo tarpu kai kurie medikai aiškina, kad išties tai skiepai - tai tiesiog pats procesas, skiepijimas. Kitaip tariant, tas veiksmas, kada žmogui suleidžiama vakcina. O vakcina - tai ir yra tie užnuodyti virusai ir bakterijos, kurie yra panaudojami žmonėms apkrėsti.

Todėl reikia žinoti, kad vakcina yra tasai nuodingas cheminis junginys, o skiepai - tai žmonių genocidas.