Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

8G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

8G - tai speciali G banga, dirbanti 8 Hercų dažniu. Ji yra naudojama sukelti hipomanijai, taip pat paskatina neatsakingą žmonių elgesį ir sukelia žmonių norą pirkimams. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

Ši 8G technologija yra sukurta specialiai kapitalistų užsakymu, nes padeda išnaudoti darbo liaudį. Kadangi ši technologija sukuria hipomaniją, tai žmonių darbo našumas labai stipriai išauga. O kadangi kartu žmonės nori ir daugiau vartoti, tai išauga vartojimas, o tuo pačiu tai gaunasi labai geras įrankis pardavimų didinimui. Dėl padidėjusių pardavimų išauga kapitalistų pelnai.

8G technologija buvo sukurta, tobulinant 7G technologiją, kai paaiškėjo, kad sudėtingesnis bangų moduliavimas gali sukurti kryptingą ir specifišką sužadinimą. Taip šios bangos gali būti naudojamos vartotojiškos visuomenės ugdymui.

Kita vertus, šita technologija sukelia gerą nuotaiką ir netinka karo skatinimui, todėl NATO ir CŽV užsakymu yra sukurta ir labai stipriai aktyvizuojanti, tačiau blogą nuotaiką kurianti atvirkščia technologija. Ji vadinama 9G ir sukuria dar stipresnį sužadinimą, tačiau su pykčiu ir kitomis panašiomis neigiamomis emocijomis.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 8G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!