Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Xenix

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:18, 30 gegužės 2013 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Microsoft DOS ir Microsoft Xenix - dvi populiariausios pasaulio operacinės sistemos, kaip sakė 1983 metų reklamose

Xenix - buvo tokia operacinė sistema, katrą platino prieš keliasdešimt metų tokia Microsoft. Anie nusipirko kažkokią seną UNIX iš AT&T, o paskui ėmė ir perkėlė ją į vsokius mikrokompiuterius, o tada dar ėmė platinti kitiems gamintojams. Taip keistai gavosi, kad dar 1980 pradėta platinti Xenix jau po kelių metų tapo pačiu populiariausiu UNIX pasaulyje.

Vienok patys Microsoft šiuo dalyku didžiuotis nelinkę, nes jiems anais laikais pagrindiniai uždarbiai ėjo iš DOS, o ir Xenix buvo platinama įdomiai: Microsoft duodavo visus programų tekstus kokių nors kompiuterių gamintojams, o tie jau patys prisitaikydavo viską, ko reikia, patys išleisdami nuosavą Xenix versiją. O patys Microsoft tyliai aiškino visiems, kad DOS yra tiesiog supaprastinta vienprogramė Xenix versija, ir vis bandė artinti tą Xenix prie DOS, o į DOS dėti kažkokius Xenix patogumus.

Bet taip gavosi, kad paskui Microsoft ėmė kurti OS/2 kartu su IBM, o tada tas savo Xenix teises pardavė tokiai SCO, kuri paskui persekiojo įvairius Linux, skelbdama, kad čia viskas pavogta ir Linux jiems priklauso. Tai Microsoft tada labai įdomiai nusipirko iš SCO licencijas kažkokias, kad turėtų teisę Linux naudot.

Tai dar nedaugelis žino, kad būtent ant Xenix Microsoft sukūrė tokią programą, pavadintą Word. Tai ir sukūrė, ir pirmiausiai šitai OS ir skirta ji buvo, o tik paskui nuportinta į DOS, o dar paskui - jau ir į MacOS. Ir dar dėl to gavosi, kad kadangi ant UNIX viską darė, tai kaip gandai sako, ir iki šiol visas Microsoft Office ant kažkokio Lunix yra daromas, nors aišku įrodyt ir negalėtume.

Taip kad Microsoft apie tai gal jums ir nepapasakos, bet jų dėka kadaise UNIX baisiai išpopuliarėjo ir turėjo visą krūvą gerbėjų. Tiesa gi, dar įdomu, kad Microsoft savo kokius tai developmento serverius, elektroninius paštus ir kitus reikalus ant savo Xenix leisdavo, taip kad iki pat kokių 1990 pilnas Microsoft buvo visokių Xenix. O paskui jau Microsoft numigravo ant kokios tai SunOS pas save viduje.

Taip kad čia kiekvienas turi žinoti, kad Linux savo šaknimis yra išties Microsoft produktas, kuris buvo išmestas, nes nepasiteisino, buvo primityvus ir netinkamas naudoti ir neturėjo jokių perspektyvų. Todėl visi naudokit Windows.


Linux ir Xenix

Kadangi visi žino, kad SCO priklauso visos teisės į UNIX ir Linux, o Linux yra Nelegali OS, nes ne šiaip sau ten juos visus atsakomybėn traukė ir buvo didelės bylos, tai yra įrodymas, kad Linux yra išsivystęs iš nelegaliai kopijuoto Xenix kodo. Todėl visi Linux naudotojai yra nelegalūs ir turi būti patraukti atsakomybėn, nes neturi jokių įrodymų, kad patys visą tai sukūrė ir jei paprašysit iš jų kokių nors dokumentų, kad pirko tuos savo Linux iš ko nors, tai tikrai negausite, nes tai piratavimas.

Todėl visi turi žinoti, kad Linux yra nevykusiai pamėgdžiotas Microsoft produktas, todėl geriau pirkite padorią ir legalią OS.