Stafilokokinė infekcija

 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Stafilokokinė infekcija, o bakteriologų vadinama dar auksinė infekcija - gi toji, kurią auksiniai stafilokokai sukelia, tokios bakterijos. Taigi ši infekcija išties yra paprasčiausiai visokie pūliniai - dideli ir maži.

Ir išvengti tų stafilokokų niekaip neina: kartą užsikrėtęs dar motinos įsčiose, žmogus juos gauna visam gyvenimui, o bet tačiau, nuo visokių vis naujų rūšių gauna iš aplinkos, nuo kitų žmonių, įvairiausiais būdais. Taip kad neabejokite: turite stafilokokų ir jūs, ir išnaikint - niekaip neišnaikinsite. Antibiotikai tegali išnaikint didžiąją dalį šių bakterijų, bet ne visas: bent truputėlis organizme pasilieka ir laukia savo momento - kol susilpnės imunitetas ir atsiras galimybė sparčiai daugintis.

Gi apraiškų stafilokokinių gali būti visokiausių:

Ir daugel visokiausių kitokiausių infekcijų bjaurių.

Tai baisiausia būna aišku, kai koks durnius belenkada gydosi vis antibiotikais ir išsiaugina visiems antibiotikams atsparią nuosavą stafilokokų veislę, o paskui jau kai rimtai suserga, tai paaiškėja, kad nei vienas antibiotikas nei velnio nepadeda... Tai taip ir numiršta žmonės. Tai čia Pipedija pataria: nėra reikalo - antibiotikų nevartokit. Vartokit tik kai gydytojas paskiria. Tada, kai jau be šito neapsieisi.


Dar žr.

Tai nors stafilokokai visų populiariausi, be šiųjų yra ir dar visa krūva pūlinių ar šiaip bjaurių bakterijų:

O mūsų Lietuvėles ,,šaunūs gydytojai iš patirties pasakysiu, kai tik pas juos nueini su gerklės skausmu, norėdamas pasiimti nedarbingumo lapelį, jie iškart prirašo antibiotikų.. O būtų galima ir be jų.. tik kiek ilgėliau sveikt tektų..