Smaukyti

Smaukyti - seksualiai tenkinti save, savo falą smaukyti: pirmyn ir atgal, aukštyn ir žemyn. Smaukymas - tai vienasmenio sekso forma, gal kiek labiau būdinga vyrams, nei moterims. Nors pastarosios irgi smauko - tik ne bybį, o klitorį, o dar ir kokių nors daiktų įsikiša putėn, pvz., kokį agurką ar vibratorių.

Daug kas smauko ir Pipedijoje


Medicininiai aspektai

Medicina sako tokį dalyką - kadangi sperma per savaitę pasensta ir joje atsiranda negyvybingi spermatozoidai, tai retai nuleidžiantiems vyrams palikuonių apsigimimo rizika būna daugel kart didesnė. O kadangi patelėsmoterys nelinkusios duoti kasdieną, o ir šiaip dėl savo fiziologijų daro ilgokas pertraukas, tai genetiškai sveikiausius palikuonius turi tie, kas daug smauko. Evoliucija, vienok.

Taip pastebima, kad smaukymas lavina rankų raumenis, sukelia dvasinį pasitenkinimą, yra saugus užkrečiamųjų ligų atžvilgiu (skirtingai nuo įprasto sekso, kur lengva užsikrėsti kuo papuola), be to - nereikia leisti pinigų nei seksualiniams partneriams, nei kažkokioms guminėms moterims ar dar kam nors.