Queen - garsiausia, žymiausia ir ryškiausia 1970-1990 periodo Rock grupė, kuriai prilygstančią matyt sunku būtų atrasti. Aišku, žvaigždžių buvo ir kitų, tačiau Queen su savo žymiuoju Freddie Mercury tapo tomis žvaigždėmis, kurios tiesiog nunešė jausmus per visą pasaulį, buvo įsimintais visam laikui ir nebus užmiršti niekad.

Čia yra oficialioji Queen emblema, kurią, kaip sako gandas, nupiešė patsai Fredis Merkuris (jis prieš tapdamas grupės nariu, studijavo dizainą), į emblemą sudėdamas daug visokių prasmių. Herbe pavaizduoti Zodiako ženklai, kurie simbolizuoja grupės narius: du liūtai yra Leo John Deacon ir Roger Taylor (liūtas), krabas yra Brian May (vėžys), o dvi pavaizduotos fėjos yra Freddie Mercury (mergelė). Iki šiol paslaptis, kodėl jis save pavaizdavo taip du kartus.

Nors grupės pavadinimas daugiaprasmis, viena iš to pavadinimo reikšmių - nuoroda į tai, kad Freddie Mercury buvo gėjų vakarėlių karalienė - kitaip tariant, drag queen.

Susikūrė Queen apie 1970, po kelerių metų išleido pirmą savo albumą, nunešė visiems stogus ir taip ir liko karaliauti Rock scenoje, ir karaliavo iki pat 1992, t.y., netgi po Freddie Mercury mirties, kai milžinišką atminimo koncertą likę Queen nariai surengė kartu su Def Leppard, Robert Plant, Tony Iommi, Robert Plant, Roger Daltrey, Guns N' Roses, Elton John, Spike Edney, David Bowie, George Michael, Annie Lennox, Seal, Extreme ir Metallica.

Tik praėjus ketveriems metams po Freddie Mercury mirties, 1995 grupė išleido paskutinį savo albumą, kur buvo dar su Fredžiu įrašyti gabalai - "Made In Heaven".

Per daug gera grupė buvo, kad apie ją reiktų daug rašyti.

Dar žr.