Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Radio Ga Ga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Radio Gaga)
Jump to navigation Jump to search

Radio Ga Ga (kartais vadinama "Radio Gaga") - tokia radijo stotis, kurią tiesiog sugalvojo Queen grupė, o tą stotį sugalvojusi, sukūrė ir dainą apie tai. Daina buvo išleista 1984 metais, kas savaip simbolizuoja, nes dainos klipas paskui buvo padarytas iš priešistorinio nebylaus kino filmo Metropolis iškarpų, kur dar 1927 metais buvo vaizduojama kažkas visai panašaus į 1984 metus, nors George Orwell šiuos aprašė gerokai vėliau.

Dainoje "Radio Ga Ga" buvo pora užuominų į kitus radijo stočių reikalus - Vinstono Čerčilio kalbas, sakytas II Pasaulinio karo metais, kurios išties suvienijo žmones, o taip pat į tokį pagarsėjusį spektaklį Pasaulių karas, kuris gerokai visus nunešė.

Radio Ga Ga tapo vienu iš populiariausių visų laikų Queen gabalų, išpopuliarėjo per tais laikais visiškai naują MTV televiziją, į kurią irgi netiesiogiai referavo - sakydama, kad radijas darosi užmirštas. O realybėje, kaip daugelis spėlioja, užuominos čia buvo į visiems JK žmonėms tais laikais puikiai žinomą Liuksemburgo radiją, kuris britų pop muzikos scenoje darė gal netgi didesnę įtaką, nei visos britiškos radijo stotys kartu sudėjus.