Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


David Bowie

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Jaunas dar David Bowie visame gražume

Deividas Bovis (David Bowie) - garsusai daininykas, katras vienas bene garsiauias dainininkas, vokalistas ir giedorius per visokią ten Roko istoriją ir taip toliau, dar 1972 viešai prisipažino besąs biseksualas, o kaip kiti dar paaiškino, tai atvejis, kai latentinis homoseksualumas pasireiškė visame gražume, mat iki kokių 1970 anas pisosi išimtinai tik su moterimis, kaitaliodamas jas tuntais ir netgi pr0n filmuose besifilmuodamas, o apsiraminęs kiek tiktais po to, kai vat ir paaiškėjo, kad visai ne prie moterų traukiamas.

Ne kartą buvo David Bowie sulaikytas policijos, dėl įvairių dalykų. Čia štai iš 1976 metų nuotrauka - už tai, kad žolę rūkė.

Taip kad vat štai jums ir prašom. Tai paskum anas kažkaip apsitvarkė ir liko ten ne tai homoseksualas, ne tai biseksualas, bet tai nesupaisysi jau dabar. Tai geras žmogus buvo, su visais malonus. O dar nuo David Bowie anokia Yshtabi labai svaigsta nuolat.

Štai liūdesys visgi atėjo - ėmė David Bowie ir numirė galų gale, amžinai jaunas, bet jau senas. Skirtingai nuo daugelio kūrėjų, apie savo ateinančią mirtį puikiai suprato, tad dar ir atskirą dainą jai parašė ir priešmirtinį klipą sukūrė, kuriame pasakojo, kaip miršta. Buvo liūdna.

Bet legendos lieka legendomis netgi ir po mirties. Taip ir David Bowie išlieka.