Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pribaltai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:27, 30 spalio 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Pribaltai - čia šitaip visokie rusai neretai vadina įvairius latvius, estus bei lietuvius - trumpai tariant, Pabaltijo tautas. Savo bendra prasme, kurią tie vadintojai suteikia, žodis "pribaltas" yra maždaug tą pačią prasmę turintis, kaip ir fašistas.

Aišku, prie tokio įvaizdžiu smarkiai prisideda visokia Rusija, kurios propaganda, skleidžiama per PBK irgi panašius sklaidos kanalus vaizduoja pribaltus, kaip SS dalyvius, nacius, nedėkingus pabėgėlius iš SSRS, išdavikus kažkokius ir taip toliau. Tai gal jie ir teisūs kažkaip, nes nu kas gi nenorės išduoti tokio SSRS, kuris žudė, kankino, skleidė visokį NKVD ir KGB režimą, o taip pat apvaginėjo visus, apiplėšinėjo ir be abejonės okupavo.

Užtat patiems okupantų palaikytojams ir Rusijos režimo mylėtojams nuo to randasi stiprus kognityvinis disonansas, kurį jie bando panaikinti ne žvelgdami į realybę ir viską, ką pridirbo, pradedant Molotovo-Ribentropo paktu ir baigiant Sausio 13, o nori jie pavaizduoti, kad čia jie patys nekalti, o kalti tie, kuriuos jie kankino ir žemino.

Aišku, dar būdinga, kad visus pribaltus tie sovietžmogiai kaltina kažkokia rusofobija. Rusofobijos įrodymu tampa pribaltų noras būti nepriklausomais, kalbėti savo kalba ir taip toliau.