Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Izraelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Izraelio vėliava, kodėl jos nėra mūsų gatvėse?

Izraelis - taigi turėtų būti pasididžiavimas Lietuvos, nesgi ne kas kitas, kaipgi litvakai - žydų kilmės lietuviai šiąją šalį įkūrė! Taip kad turi dar Lietuva kolonijų, tiktais debilavota valdžia to nesupranta ir ypatingų santykių neužmezga!

Todėleis ir Pipedija čia priminti nori visą tąją istoriją, kaip XIXa. antroj pusėj atgimęs žydų tautinis sąjūdis pasaulinėj žydų kultūros sostinėj sukūrė sąmokslą dėl žydiškumo platinimo, išvirtusį ilgainiui ir Carinės Rusijos subyrėjimu, ir Lietuvos valstybės atkūrimu ir Palestinos rekolonizacija - litvakais žydais vienok, kitaip tariant jidiš kalbančiais lietuviais!

Taip kad žinokit, kai koks nors nesusitupėjėlis iš Izraelio apkaltina Lietuvą kokiom nebūtom nelaimėm, tai čia tiktai iš pavydo, nenori jie savo šaknų, savo tikrosios tėvynės prisimint!

Visi žino, kad Izraelis yra Palestina, o Palestina yra Izraelis, čia niekaip niekas negali to supainioti!

O dar Palestinoje yra Betliejus - toksai kaimas, kuriame gimė Jėzus Kristus. Tai tame kaime yra toksai alyvmedis, kuriam, kaip spėjama, yra maždaug 4000-5000 metų. Tai šitas alyvmedis yra vienas iš seniausių, jei ne pats seniausias planetos medis ir bene seniausias žinomas vaismedis, koksai tik yra. Kažkodėl tas medis turi arabišką pavadinimą - al-Badawi. Ką tai reiškia - niekas nežino, nei patys arabai matyt.